LPG KABLO

DVD Navigasyon siparişi

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda AdemOcakli tarafından 21 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. AdemOcakli

AdemOcakli Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    1,466
    Ad Soyad:
    Adem Ocaklı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Bu başlığı açarken amacım forumdaki arkadaşların istifade etmesi için tamamen karsız sadece ve sadece yardımcı olmak maksadı ile açılmıştı daha önce forumdan isteyen bir kaç kişi bu cihazlardan kendi araçlarına da aldılar ve memnun kaldılar ve ben tek bir kuruş kar almadım sadece getiren çocuk (Yeğenim) taşıma hizmeti 50 usd üzerine kar koydu ki onuda şimdiye kadar hiç almadı ama siparişler artınca bukadar bir hizmet karşiliği almasını ben ısrar ettim o yüzden artık 50 usd alıyor ama görüyorumki bu konuda forumdaki arkadaşlar beni bu işin tüccarı zannedip öyle muamele ediyorlar üstüne üstlük birde ukala ukala mesaj atıp küstahlık yapıyorlar maalesef insanlar iyilik nedir bilmediği için böyle nankörlük de yapabiliyor yinede kendilerine herhangi bir cevap verme gereği duymuyorum ama artık kimseden de sipariş almıyorum hiç kimse için bu zahmete katlanmayacağımı bilmezini isterim (Moderasyon hariç)

Köksal, Murat ve MSC bunu beğendi.
  2. simirnoff

simirnoff Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Matrix (2001-2010)
    2010 model matrix im var.ve guzel bir multimedya cihaz almak istiyorum.tavsiyesi olan varmı acıba.

3. tayfundurak

tayfundurak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tayfun Durak
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    arkadaşlar, Hyundai servislerinin servis garantisi altında taktıkları bir görüntü sistemi var mı.

4. guven019

guven019 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Ad Soyad:
    Mehmet GÜVEN
    Yaşadığınız Şehir:
    19-ÇORUM
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    bende eraya tam uyumlu multimedyaa tey arıyorum çerçevesiz olacak tam oturan ama henüz bulamadım bile arkadaşlar varsa önereceği marka

Bu Sayfayı Paylaş