LPG KABLO

Dış Hava Girişi

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda mbudak tarafından 2 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. mbudak

mbudak Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    mustafa budak
    Yaşadığınız Şehir:
    5-AMASYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    1995 acent gls model aracım var .. bu modellerde bildiğiniz üzere polen filitresi yok.. kasada dış hava girişi tam olarak nerede.. ön camın altında duydumda. dışardan bir aparat yaparak bir polen filitresi yerleştirmek istiyorumda.. aracı sökmeden bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.. saygılarımla

2. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,921
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Bende çok kafa yormuştum. En uygun yer sileceklerin altındaki plastikler söküldükten sonra iç kısımda saç malzemeden hava giriş alanı görünüyor. Uygulaması, yılda 1 kez değişimi biraz zor olur. Her seferinde cam altınaki plastik aksamı sökmeniz gerekir. Ayrıca poeln filtesinin ıslanma riski de var.
    İç bölgeye yapılacak aparatın iyi düşünülerek yapılması, hava giriş kısmının biraz yukarıda bırakılması gerekebilir.

3. mbudak

mbudak Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    mustafa budak
    Yaşadığınız Şehir:
    5-AMASYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    teşekkürler , hava girişin yeri öğrendim.. ama ıslanma konusu hiç aklıma gelmemişti .. dışarda kağıtı kuru kalması sorun...

4. sonerksz

sonerksz Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    soner oksuz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bir sorum olacak 2009 14 benzinli getz aracım var bu ön cam ızgarasını söktüğümde camın altında kalan kare şekilde birkaç tane delik var. bu delikler kapatılabilirmi hava girişi falanmı yoksa? motor sesi bu kısımdan çok alıyor içeriye hava girişi falan değilse kapatmayı düşünüyorum

Bu Sayfayı Paylaş