10 Kasım LPG KABLO

Debriyaj Seti Yardım

'Elantra Forum - Club (MD/UD; 2010–2015)' forumunda swackkk tarafından 8 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. swackkk

swackkk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ramazan BAYRAM
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katilmis bulunmaktayim. Aracım 2011 benzinli LPG li zavoli marka LPG mevcut. Debriyaj setim bitmek uzere. Valeo marka iki adet set cikmakta aralarindada 100 tl gibi bir fark cikyr. Kullanan arkadaslar hangisini kullandi acaba yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden teşekkürler.

AgaBey* bunu beğendi.
  2. AgaBey*

AgaBey* Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    668
    Ad Soyad:
    Serdar Çalışkan
    Yaşadığınız Şehir:
    5-AMASYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    merhaba hocam bizde accent era team için 2 renk arasında kalmıştık valeoda mavi kutu ve yeşil kutu mevcut aralarında fazla fark yok diye biliyorum almadan öncede biraz araştırmıştım ve ustalarımada sordum internet üzerinde şu yazıyıda görünce ve yorumlara bakınca mavi kutu almıştım belki yanlış bilgidir bilemem ama ben şu an kullanıyorum memnunum ayrıca kendi konumda paylaştım kutusunu içeriğini bakabilrsiniz https://www.hyundaiclubtr.com/konu/taksi-cikmasi-arac-alinirmi.37904/page-10

1) Yeşil Valeo: Yani bunun anlamı, direk Fransa’da yapılmış, oradaki fabrikadan Türkiye’ye girmiştir.

2) Mavi Valeo: Gene Valeo firmasının ham maddeleri ve standartları ile, Bursa’da montajı yapılan malzemedir.

İki ürün arasında kalite farkı yok denecek kadar az olsa da, fiyat farkı vardır. Bunun nedeni de Türkiye’de üretilenler üzerine konulmayan yol yani kargo bedelidir.

Halil bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş