10 Kasım LPG KABLO

Daiici Md 3100 Navigasyon Sorunu

'Elantra Forum - Club (MD/UD; 2010–2015)' forumunda yunus38 tarafından 21 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. yunus38

yunus38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tayfun kamber
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Öncelikle herkeze kazasıs belasıs sürüşler dilerim forumu takip ettim ama tam sorunun cevabını tam anlamıyla bulamadım.aracım 2014 Elentra Elite otomatik olanı.navigasyon daiici md 3100 navigasyon sadece kıbrıs haritası mevcut 2015,2017 Türkiye haritaları daha önce mevcutmuş fakat biraz kurcalayıp fabrika ayarlarına dönünce aracın şuan kendi 4 gb hafızasında Türkiye haritası yok İÇERİĞİ KURTAR butonuna giriyorum kurtarılacak haritaları seçiyorum telefon ve ev internetlerinin wifi sinden bağlanıyor um indiremiyorum bir türlü olmuyor.
    İkinci seçenek harita güncellemesi satın alıp navigasyon a kurayı yım diyorum navigasyon haritası micro sd olandan degil kartlı degil kendi hafızası var.naviextrem den navitoolboks indiriyor um harici flash bellek ve Micro SD kartı bilgisayardan tanıtamıyorum ondan dolayı satın alamıyorum.hdml girişinden bir kablo ayarlasam bir ucuza tlf veya notebook olsa hem bu cihazı daiici marka navigasyon a tanitim tlf veya notebook indirdiği m navitoolboks üzerinden satın alıp micro sd ye kopyalasam o micro sd yi bizim navigasyon tanır ve hafızasına böyle yükleme yapabirmiyim şimdiden yardımlarınız için tşkler.daiici malesef açık bir şekilde sorularım a cevap vermiyor Sök bize gönder diyor bende aracın göğsü nü Sökmen istemiyorum.navigasyonun garantisi bitti.

2. blue55

blue55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,327
    Ad Soyad:
    Ahmet seyf
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Bence yetkili servis ile görüş mutlaka size kolay bir çözüm yolu söqylecekler diye düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş