LPG KABLO

Crdi 2018 Titreşim Sorunu

'i20 Elite Forum - Club (GB) (2014–20XX)' forumunda İ20crdi tarafından 24 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. İ20crdi

İ20crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Murat bıyık
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    merhabalar.
    i20crdi 2018 sıfır aldım ve aldığım günden bu yana araçta titreşim biraz normalin üzerinde gibi,devir saatinde herhangi bir oynama yok.rölantideykende giderkende aynı.titreşimi direksiyon dahil koltukta bile hissediyorum,hatta aracı bir süre kullandıktan sonra inince bacaklarımda ağrı yorgunluk bile oluyor.aynı durum eşimdede oluyor aracı kullanınca.sebebi ne olabilir servise henüz götürmedim araç şu an 700 km'de.inanın araçtan soğudum ve bugün başka arabalar bakmaya başladım ama başka arabalardada beğendiğim pek yok.bu arabayı gerçekten sevdim,zarar ederim biliyorum ama yapacak birşey yok.
    bu benim ilk dizelim değil corsa 1,3 dizel astra 1,6 dizel vb birçok dizel kullandım hiçbirinde bu sorunu yaşamadım.sizlerden fikir alarak servise gitmek ve orada ''bundan bişey olmaz normaldir'' cevabıyla karşılaşmadan şurasını burasını kontrol edin test edin demek hazırlıklı olmak istiyorum.cevaplar için şimdiden teşekkürler. başka bir başlıkta daha eski bir model için benzer bir soruya verilen cevap şöyle

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  2. Samet_ak

Samet_ak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    339
    Ad Soyad:
    Samet akyel
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    VW
    Merhaba, aracınız sıfır sayılır ve garantisi devam etmekte.Araçtan soğumanız gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum.Herhangi bir sorunu varsa servis halledecektir.
    Hakkınızı arayın.Aksi hiçbir cevabı kabul etmeyin.Size verilen garanti bir lütuf değil hak'tır unutmayın.

muhendus ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Kul yapısı hata çıkabilir, götürüp baktirmakta fayda var

Samet_ak ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  4. Sonatamvar

Sonatamvar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    64
    Ad Soyad:
    Ozan Yurtsever
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Aracin garantisi devam ediyorsa hiç düşünüp kafa yormadan servise gitmek en doğrusu

Bu Sayfayı Paylaş