LPG KABLO

Bursa Bilim Otomotiv

'Marmara Bölgesi' forumunda Era16 tarafından 14 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. Era16

Era16 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Değerli arkadaşlar Bursa Bilim Otomotiv 4 temmuz itibari ile tüm faliyetleri sona ermiş. Sms ile kayıtlı müşterilerine bilgilendirme mesajı yolluyor olurda Bilim Otomotive gidipte sms gelmeyenlerin aklında olsun . Herkese kazasız belasız iyi sürüşler

2. evrimbayhan

evrimbayhan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    teşekkürler... paylaşımın için... zaten şentürkler varken iş yapamaz onlar...

3. BABYHOLİSAWRA

BABYHOLİSAWRA Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Bende Bilim Otodani20 aldım.Gerek satış gerek servis personeli olsun hepsi oldukça samimi ve her konuda yardımcı oldular hiç bir sıkıntı yaşamadım.Haberi duyunca bayi ile görüştüm. Sizin belirttiğiniz gibi değil Bilim Otonun kendi yapılandırması ile ilgili olduğunu Yetkili servis ve Satış olarak hala çalıştıklarını belirttiler.

4. Era16

Era16 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Bana bu bilgi Hyundai assan dan sms ile iletildi Bilim Otomotiv e ben gitmiyorum ama gidenler veya gidecekler Hyundai assan ( 0 216 571 63 01 )dan bilgi alıp öyle gitsinler derim.

5. freundlich

freundlich Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadaşlar..Bursa Bilim Otomotiv'in Siirt ve Bursa olmak üzere iki adet,iki farklı bayiliği vardı;Bursadaki bayii Siirt bayiliğine bağlanmıştır.Yani Siirt teki bayinin bursa şubesi konumuna dönüşmüştür.Hyundai Assan ile bayiler arasındaki resmi ve kurumsal kimlik gereği yapılan prosedür işemleridir.Kısacası Bilim Otomotiv Bursa da ki satış,servis,yedek parça ve sigorta hizmetlerine yine dewam etmektedir;.Siirt bayiliğinin Bursa şubesi olarak..

6. Era16

Era16 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    dostum www.hyundai.com.tr ye gir ve Bursa daki bayi ve servislere bak bilim otomotiv yoksadece şentürkler var ,belkide özel servis oldu kimbilir ama hyundai assan da yetkili servis ve bayi olarak geçmiyor

Düzenleyen : Era16

Bu Sayfayı Paylaş