10 Kasım LPG KABLO

Brc Kit Gaz Bitince Benzine Geçmiyor

'LPG Sistemleri' forumunda Bdedeoglu tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Bdedeoglu

Bdedeoglu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Bünyamin Dedeoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Merhaba aracı 3 gün oldu alali, Elantra 1.6 d cvvt prime plus , Satan kişi arabada BRC sıvı LPG var dedi gerçi hiç anlamam ama kağıtlar LPG ile ilgili onlara baktım LPG CNG yazıyor , kaputu kaldırıp daha bakmadım, gelirken LPG bitti yaklaşık 5 dk lpg öttü ama geçmedi benzine kendim benzine aldım tuşa basarak , acaba neden geçmedi yoksa biraz daha sursemiydim , ben girdim gaz aldım devam ettim , hatta en son benzine almıştım ve unuttum onu öyle sürdüm bı baktım benzin azalıyor meger LPG ye geçmemiş , şimdi bu neden olur acaba , inşallah başımıza ağır bir masraf açmaz

2. sukru56

sukru56 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    172
    Ad Soyad:
    Mehmet
    Yaşadığınız Şehir:
    56-SİİRT
    Araç Modeli:
    Aracınız hayırlı ugurlu olsun.Hiç bi problem yok. LPG bittiği an araç zaten benzine geçtiğini ötmeye başlayarak ilan etmiş. Yani siz düğmesine benzine geçsin diye basmiyorsunuz zaten benzine geçmiş durumda. Çenesini kapatsın diye basiyorsunuz. Tekrar lpg ye geçmesi için susturduktan sonra o düğmeye ikinci kez basmalisiniz.Zaten aracı yeni almissiniz. Butondaki renklerden de anlaşılır hangi yakıtta olduğu. Benzinde oldu mu genel de tek renk kırmızı yanar.

Bdedeoglu bunu beğendi.
  3. Bdedeoglu

Bdedeoglu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Bünyamin Dedeoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Teşekkürler hocam