LPG KABLO

Bir Kaç Sorum Olacak Yardımcı Olabilir Misiniz.

'Accent Blue Forum - Club RB' forumunda erkutt tarafından 11 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. erkutt

erkutt Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Erkut Ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    45-MANİSA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Herkese merhabalar
    Aranıza hyundai accent blue 2013 model aracımı satın aldıktan sonra yeni katıldım. Bir kaç gündür forumda konulara göz atıyorum ama çoğu eski konular. Blue hakkında bazı sorularım olacak bilgisi olanlar yardımcı olabilirse memnun olurum.

Kasislerden geçiş yaparken arkadan gelen bir ses var tam anlayamadım ama amortisör gibi geldi bana. Yine burada gördüğüm kadarıyla fabrika çıkışlı bu araçlarda amortisör sorunu varmış. Benden önceki sahibi bu değişimi yaptı mı yapmadı mı bilgim yok ama yine burada gördüğüm kadarıyla söylüyorum arkada 3 kişi ve bagaj full dolu iken araç yaylanıyor. Bu amortisör ve yaylar değişmediği anlamına mı geliyor?

Bildiğiniz üzere bu aracın üst paketleri 16" jant ve 195 50 16 lastik ile piyasa çıktı. Benim aracım da bu kombinasyonda. Spor yay kullanan arkadaşlar var mı acaba konforu ciddi anlamda düşürüyor mu? Yüklü olduğu durumlarda sürtme vb gibi durum oluyor mu?

Triger seti bakımı kaç bin km de yapılmalı?

Bu Sayfayı Paylaş