10 Kasım LPG KABLO

Bagaj açma anahtara eklenebilirmi

'Aracın Dış Modifiyesi' forumunda Volcaniquee tarafından 8 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. DoganCanDemir

DoganCanDemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Doğan Can Demir
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Zaten bi daha hyundai almicam bos bos konusmuyorum arkadasim benim aractan 3 bin lira fazlayla astra aldi benimkinin fulune 5 ceker askerden sonrada ford focus titanyum a binicem isim olmaz cok ovundugunuz sahinden tek farki dizel ama 4 vitesli hyundaiyle

HTC One cihazımdan gönderildi

2. Murat

Murat Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,909
    Ad Soyad:
    Murat
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    Doğancım hayırlısı ile askere bi git gel paranı kazanmaya başla kendi arabanı al istediğin arabayı al. sonrada milletin ( benim de ) afedersiniz kıçımızı yırtarak aldıgımız HYUNDAİ marka arabalarını zengin bebelerinin zübbelerinin bmw 120leri ile a45 amg leri ile kıyaslama lütfen.

selametle kardeşim

3. memleket

memleket Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    94
    Ad Soyad:
    Mustafa Ö
    Yaşadığınız Şehir:
    10-BALIKESİR
    Araç Modeli:
    elma ile armut kıyaslanmaz. B sınıfı bir araç ile C sınıfı bir aracı kıyaslamak olur.

4. ihsan

ihsan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    456
    Ad Soyad:
    ihsan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
  5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,252
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    İşte bende bundan bahsediyorum, boş konuşuyorsun. Blue ile Astra'yı yada Şahin'i kıyaslamakla bunu tekrar ispat ettin.

"Focus'a binicem" diyince;

kusura bakma aklıma direkt bu sahne geldi :) Yalnız fazla kırbaçlama ford'un boyası hyundai'den çok farklı değil, dökülür :) BMW bakabilirsin, boruyla vursan boyası dökülmez ;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Şubat 2015
  6. ihsan

ihsan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    456
    Ad Soyad:
    ihsan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    bencede çok boş konuşuyorsun beğenmiyorsan satarsın , burdaki accent severlerin övgüsünden rahatsız oluyorsanda üyeliğni iptal edersin herşeyin çözümü var yani..

Birde tavsiye,Aracında olmayan bir özellik için seninle dalga geçenlerle arkadaşlık yapma...

yukarda sezops isimli arkadaşta söylemiş aynı fikirdeyim hiç birimiz zengin bebesi değiliz,sende askerine git gel kendi arabanı al ,ister opel al ister bmw al.....

7. Torkır17

Torkır17 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    257
    Ad Soyad:
    Ömer TÜRKER
    Yaşadığınız Şehir:
    17-ÇANAKKALE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Serdar abi :D Ahahahhahaahahahahha :D :D :D :D :D
    Kusura bakmayın kendimi tutamadım :D Gece gece iyi geldi :D :D :D

Ayrıca Doğanın (abinin) 2 mesajından biri blue'yu kötülemek. Her aracın boşunda ufak tefek sorunlar olabilir. Hyundai Blue'da Biz paketini filocular, polis arabası için ve taksi olması için çıkardı. Yani o kadar konfora dayanıklı değildi. Sen Prime jantı taktın, orjinal sis farı taktın diye lap diye Prime e geçmiyor bu araç. Yürür, içi, şasisi hala Biz paketi! Onun için sürekli amortisörlerin rahatsız eder, O özellik olmaz, bagajı anahtarla acarsın vs...

8. ManowaR

ManowaR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    ugur guler
    Benim arabanın bagajı anahtarla bile açılmıyo şukredin halinize :D Birisi bana özelden daha detaylı anlatırsa Mürsel abinin uzaktan kumandayla açılan devresini kurmayı deneyeceğim, uzaktan kumandada alarmı çaldıran saçma sapan bi düğme var ona bağlanabilir diye düşünmekteyim :) yardımlarınızı bekliyorum..:)

9. DoganCanDemir

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Doğan Can Demir
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Aracin dolusunda da asiri fark yok siz beni yanlis anladiniz ben sadece tav oluyorum bizim ulkemiz cok geri bi ulke gibi butun ozellikler gelmiyor netten bakiyorum rusyada korede ne ozellikli modelleri var insan bari sunu koyar diyecegim bir suru ozellik var 50 bin lira veriyosun araba aliyosun insan cok birsey beklemiyor ama hic degilde ise yaricak dandik detaylari koyar radgo dogru durust cekmiyor ne kadar sinir bozucu bi duygu cukura girince belinin agrimasi asiri sertlik sesinin gelmesi ne kadar soguttu beni bu aractan birde arkadaslarimim i30 unu felan kullandim insan icinden diyor bunuda ayni sirket yapiyor fiat farki var ama keske bu arabayi almasaydik diyorum ben focusu ilk ciktigi gunden beri cok seviyorum onunda kotu yanlari yokmu var acayip sesli caliyor yakiyi beyzinli gibi fazla yakiyor ama su yasadigim sorunlar sadece sunu iyi dusunmeme neden oldu ilk cikan modelleri 1 sene gectikten sonra alicaksin en az ferrari bile olsa araba sorun cikariyor kac ferrari yandi bi tutkal yuzunden bundan sonra makyajlanmis oturmus sorunlari giderilmis arac aldircam babama Bende zengin cocugu degilim babam asci ve arabayi satalim baba gerek yok dedigimde cevabi su oldu bu yastan sonra bi arabamiz oldu 30 senedir essek gibi sabahin korunden aksama kadar calistik yaslandik bir yerden bir yere arabayla gidelim Hastalik olur acil birsey olur alalim dedi ve biz bu arabayi 1 haftalikken babamin patronunun begenmemesiyle bize satmasiyla aldik 10 bin lira karla ama iste ufak tefek seyler servisin kotu ve pahali ilgisiz olusu beni cok soguttu yoksa sorunsuz ve ufak detaylarin olmadigi bi Blue yi ne jettaya ne focus a ne astra ya degisirim beni yanlis anlayanlar kusura bakmasin biraz sinirim bozuktu bu saatte eve geldim uyucam gece 4 te uyanip uzun yola gitcem

Birde cogu arkadasimin zengin cocugu olmasi benide bozmaya basladi ama nerden geldigimi biliyorum ve onlarin yapmayacagi isleri yaptim alinteri ile alinmis birseyin kiymetini cok iyi bilirim arabami pis bakimsiz goremezsiniz bu yasta kazanmadan blue m olmus daha ne olsun hayirli aksamlar herkese

10. Önal

Önal Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    479
    Ad Soyad:
    Önal
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    VW
    Genelde ilk arabasını hyundai alanlar arabadan çok büyük beklentiye giriyorlar.. hyundai de normal bir marka sonuçta kusursuz değil yani, farklı markalar kullananlar hyundaiye daha sıcak bakar çünkü piyasada kusursuz araba olmadığını bilirler..bir bagaj düğmesi yüzünden araç kötülenmez ki parası olanlar zaten premium markalar alır onlarla kıyaslamak mantıksız..focus için de bir iki şey söyleyeyim traktörün gelişmişi; yol sesi motor sesi olduğu gibi içerde deli gibi yakar ama şasi yürüyen güzel kemikli araba..

Ersin bunu beğendi.
  11. DoganCanDemir

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Doğan Can Demir
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Ben kullandim arkadasimda beyzinlisini guzel ama yakiyor dizeli traktorden faksiz ben sadece bi bagaj dugmesi yok diye kotulemiyorum bi kac gunduz bagajdan gicirti geliyor ne olabilir acaba beni arabadan sogutan bir kac birsey oldu

12. exuberant43

exuberant43 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    541
    Ad Soyad:
    Coşkun ALTAY
    Yaşadığınız Şehir:
    18-ÇANKIRI
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Dogan kardeşim blue yi begenmiyor olabilirsinde bizde palio vardı 1.2 camlar otomatik degil klima yok abs yi falan gectim zaten rampalarda bayılması arac sollarken sollmadan en az 5 dk önce hızını arttırman gerekmesi ordan gacırtı burdan gucurtu gelmesi merkezi kilidin aldıkdan 2 yıl sonra bozulması birde sıfır aldık aracı zoruma gidende bu oldu şimdi accent eraya biniyorum abartısız bana marcedes gibi geliyor seriligi konforu dıs görünüşü herseyiyle begeniyorum he daha iyi araclar yokmudur vardır ama gücüm buna yetti ve cokk memnunum servis ilgisiz demişsin gel kütahyaya sana serviste yemek bile ısmarlıyorlar aracını beklerken birde fiat servise git bakalım cay bile gelmiyor kimse yanlıs anlamasın amacım hiç bir markayı kötülemiyorum arz talep meselesi

13. DoganCanDemir

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Doğan Can Demir
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Servis bizde de yemek ismarliyor ama 10 porsiyon fiyati olarak geri aliyor kutahya ya servis icin gelemiyecegim cok acik bu gidisle hangi servis iyiyse o araci alcaz ceza yedim biraz once moralim coktu :(

14. ihsan

ihsan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    456
    Ad Soyad:
    ihsan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundaı servisleri dediğiniz gibi müşteri memnuniyeti bir numara vallahi bende 2010 caravelle vardı vw doğuş oto da neler çektim vw servislerinde yaşadıklarımı duyan görenin ağzı açık kalıyordu birde yeni kasa fiat doblo almıştım,araç 20 bin kmde ön takımdan acayip sesler geliyor servise götürdüm bişey yok abi diyip,başlarından savdılar sonra dışarda baktırdım amortisörler hatalıymış yani servis garantiden iş yapmamak için bişey yok diyip gönderiyor...birde geçen bakımına 780 tl fiyat istediler yağ ve filtreler birde ön balata değişecekti...Hyundaıde aynı bakım taş çatlasın 400 tl ye çıkar...Hyundaıde aracın bir yerinden ses geliyor dediğiniz zaman hiç bişey yoksa bile müşterinin içi rahat etsin memnun olsun diye gerekli parçayı garantiden değiştiren servisler bile var...

15. jarrah87

jarrah87 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ad Soyad:
    Yiğit
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Trabzondaki hyundai servisi de çok iyi... yıldan dolayı garantim dolmasına ragmen sofor kapisindaki cam indir kaldir aparati tamamen arizalandi (sucludu benim yagmurda cam acip cok islatmisimdir) iyi musteri kapsaminda o aparati ucretsiz degistiler.. hangi servis yapar.. garanti disi olmama ragmen 90 bin agir bakimina servise gittim ileri de gene gidecegim...
    Bu arada arkadasi kinamiyorum belki beklentisi coktu.. ama alirken bakacaksin bu aracin neyi var neyi yok diye... eranin eksikleri yok mu var... ama bir lineada 4 cam otomatik olayini ve klimayi opsiyonel yapip milleti kazikladiklarini gorunce erami seviyorum.. heleki erayi alma arefesinde seat cordoba 1.4 tdi bakmistim onun calisma sesinden sonra eranin sesi sinek viziltisi gibi gelmisti :)))

16. SkR06

SkR06 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Şakir yurttakalın
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Başkanim nasil temin edebiliriz ben internette modul vargibi gordum ancak anahatarda bos yer var gerekirse anahtari degistitirim zaten 50 tl bisey cam kaldirmayla beraber super olur kimden yadim alabilirim.Biraz vakit gecmis oldu soruma ama tekrar bi konuyi canlandirirsak para kazanacaklar olabilir.

17. ekremce

ekremce Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    363
    Ad Soyad:
    Ekrem
    Yaşadığınız Şehir:
    9-AYDIN
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    era için kumandadan bagaj açma sistemi yapmak istiyorum, bunun için sol ön kapıya röle takmam lazım ama eralarda kilit motorları (+) tetikle mi çalışıyor (-) tetikle mi çalışıyor onu bilmem lazım. konu hakkında bilgisi olan var mı?

18. <<bülent>>

<<bülent>> Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,903
    Ad Soyad:
    Bülent Nur
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    YAnlışım yoksa şöfor tarafı + diğerleri -

ekremce bunu beğendi.