LPG KABLO

Şikayet Çözüm Bekliyor Ata Hyundai Ve Assan

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda i20_Troy tarafından 21 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 MPI (2008-2014)

15.000 TL 15 ay %0 faiz ve 1.750 TL'ye varan nakit indirimi!

Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2016 model araçlar için geçerlidir. İlanda bahsi geçen nakit indirimi tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılır ve Active versiyonlarında geçerli değildir. Belirtilen %0 faiz oranı gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu Hyundai Kredi taşıt kredilerinde geçerlidir. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. 15.000 TL için 15 ay %0 faizli kredi koşullarında, eşit taksitli örnek vadeler için bireysel amaçlı kullanımlarda Hyundai Kredi taşıt kredisinin aylık ve yıllık toplam basit maliyet oranları sırasıyla %0,07 ve %0,79'dur. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp 31/12/2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Arkadaşlar merhaba,

Yukarıdaki kampanya kapsamında ATA HYUNDAİ dan sıfır km 2016 model araç almak için ATA HYUNDAİ ile görüşmem de bu kampanyayı 2016 modellere uygulamadıklarını ve geçersiz olduğunu söyledi...
    Bende bunun üzerine ASSAN ı arayıp durumu bildirdim...
    Assan doğrudan ATA HYUNDAİ nin bana verdiği cevabı verdi...
    Web sitelerini hatırlattım ve 30 Nisan 2017 ye kadar bu kampanyanın olması gerekmiyor mu dedim ama cevap alamadım...

Şimdi Assan mı Ata Hyundai nin gölgesi ve tesiri altında kalıyor ?
    Ata Hyundai mi keyfi karar veriyor ?

Assan ın verdiği cevaptan açıkçası tatmin olamadım...

2. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Başka bayilerden fiyat alın hatta çevre illerden.

3. sunbeki

sunbeki Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,178
    Ad Soyad:
    Adem
    Yaşadığınız Şehir:
    77-YALOVA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.4 MPI (2014-2020)
    Piyasa da 2016 model araç var mı ki?

4. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Ata hyundai da var...
    1.2 motor Style yada Elite Paket Manuel vites i20 var...

2016 model her bayide yok...

5. ggunes

ggunes Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    807
    Ad Soyad:
    GGUNES
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    ASSAN da ayni cevabi veriyorsa , i20 almayiverin olsun bitsin:D

Ya da sikayetvara falan yazin.

6. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Assan a verdiğim cevap şu şekilde;

Web sitenizde yazan ilan ile bayiler arasında fark var... bu nitelikli dolandırıcılık olmuyor mu ???
    Yada ATA HYUNDAİ firmasına diş geçirmediğiniz için mi... ATA HYUNDAİ bayiler arasında en fazla satış yakalayan müşteri düdükleyen firma ise ASSAN bunu koruyor söz geçiremiyor olabilir mi dedim...

Karşıdaki adam hiç bir yorum yapmadı bu şekilde efendim dedi... Bende cevabınızdan tatmin olmadım dedim bıraktım...

Ne diyim yaniii...

7. Arif M.

Arif M. Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    81
    Ad Soyad:
    Arif Milak
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Kampanya ile ilgili yaşadığınız olumsuzlukları Bimer'e aktarın. Tüketiciye yönelik herhangi bir hukuka aykırılık tespit edilirse çok ciddi para cezaları verilmektedir.

comanchee bunu beğendi.
  8. Ali Gök 89

Ali Gök 89 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Ali Gök
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    o indirimler hep lafta olur bu aylarda. ama yıl sonunda olsanız onlar bile hikaye liste fiyatından ne kadar indiklerine bazen cidden şaşırıyor insan

9. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    "Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar." diye bir ibare mevcut, şüphesiz ki haklısınız ama bu ifadeden ötürü sonuç alamayabilirsiniz, tüketiciyi mağdur etmemek adına, kampanya bitmiş/yanlışlık bile olsa, size ayrıcalık tanınmalıydı diye düşünüyorum

10. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Ayrıcalıktan ziyade daha makul bir cevap bekledim... "web sitemiz ilk güncellemede düzeltilecek vs vs. gibi" ama zaten kampanya için de yazmış süre sınırı koymuş... 30 nisan 2017 demiş... tamam önceden haber vermeksizin yapar ama asılı bir ilan kalmış...
    pek etik olmadı ki ATA HYUNDAİ de teklif istediğim bayan ise çok KABA biriydi... Yani bir erkek bile bu kadar kaba sert olup kestirip atmaz... Direkt kestirip attı... Alacaksan işine gelirse bu böyle al almayacaksan kapat telefonu der gibi oldu...
    Assan dan arayan çocuk da Ata Hyundai nin tesiri altında kalmışcasına cevap verdi... Biz bakacağız dönüş yapacağız... Eee tamam baba dön... Ata hyundai nin ağzı ile direkt konuştu... Yav arkadaş 2 kelime değiştir de araştırmış sonuçlandırmış diyelim... muhtemelen Ata Hyundai ile irtibata geçtiler... Durumu sordular... Ata Hyundai de kampanyayı yapmıyoruz dedi çocuk da bana geri dönüş yaptı... Yapmıyorlar diye... Benim beklediğim cevap bu değil ki... Keyfi uygulama var ama ne diyim...

Araba arayışım devam ediyor... 2011-2012-2013 i20 Troy 1.2 yada 1.4 CVVT benzinli Mode paket yada Sense Paket

Sırf temiz araba bulamadığım için kalanını SIFIR FAİZLİ KREDİ alayım diye düşünmüştüm... Şanslarını yitirdiler...

Bu Sayfayı Paylaş