LPG KABLO

Ata Hyundai Tam Bir Rezil

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda sefakdmr tarafından 3 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Kasko şirketinin anlaşması sebebiyle ilk kez gittim ve experin aracı yapın karşılıyorz demesine rağmen 1 günlük taş çatlasın 2 günlük iş için öyle beklettiler yok kızdığım nokta beklemek değil illaki sıra vardır bizden önce baskaları vardır mevzu beklemek değil aracının parçası yok fabrikadan gelecek diye yalan söylenmesi parça bölümüne soruyorum varmı diyorum var diyolar hemen gelsem hazır mı teslim içim diyorum teslim diyor yedek parça bölümünde sıkıntı yok tamir bölümüne soruyorjm parça geldimi diyoeum yok diyor fabrikadan gelecek diyor deseler ki ya abi burask yoğun senin aracın sırada bekliyor demiyor yalan dolanla uğrasan adamlarla hiç bi iş yaptıemak istemeyen adamlar varsa gitmesin

Duygu bunu beğendi.
  2. umutd07

umutd07 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,484
    Ad Soyad:
    Umut Dürüş
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Geçmiş olsun ne yazık ki böyle şeyler çok olmaya başladı.

sefakdmr bunu beğendi.
  3. Cyber

Cyber Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Yılmaz YALÇIN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    maalesef bu bütün servislerde böyle demek ki. bursa hyundai inallarda aynı durumla karşı karşıya kaldım. parça yok diyorlar sırf kaskodan yaptırıyprum diye. cepten yaptırmak istersen 1 saatte teslim ederler aracı 3 gün beklemiştim. parçayı telefon açıp soruyorum elimizde var aracı bırakırsanız akşam üstü teslim ederiz diyorlar ( arkadaşım aracının plaka bilgisini vererek öğreniyorum).. hasar bölümüne soruyorum elimizde parça yok arac beklemede diyorlar.( bu arada dosya açıldı exper aracı gördü onarıma onay verdiği halde..)

sefakdmr bunu beğendi.
  4. Duygu

Duygu Guest

Birde sürekli bu firmanın sanki şikayetini duyuyoruz , başvurulcak bir yer yokmu acaba şikayete dönüş yapabilecek...
    Normalde hyundainin internet sayfası çok güzel çalışıyor . Ana sayfaya sorununuz bildirin

sefakdmr bunu beğendi.
  5. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Aynı durumu bende burada yaşadım ne yazıkki benim amacım sinirim parçanın olup olmaması değil parçanın olduğunı bildiğim halde yüzüme yalan konusulması ve arabamı boyamak yerine rezil ederler korkusuyla o yalanı dinleyip ses cıkaramamam beni çıldırtıyor

6. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Şikayet etsek nolcak ki en üst makamdaki adama gidecek oda en alttaki adamı ekmeğinden edecek oda vicdanına gelmiyor benim

Duygu bunu beğendi.
  7. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    Yıllar önce Gör-Tan bir tampon değişimi için bir hafta tuttu arabayı, üstelik araba 2 günde bitmişti. Kasko şirketinden parayı alana kadar vermediler. Kasko da kendi yaptıkları anlaşmalı oldukları halde. Senet imzalayayım arabayı verin kasko ödeme yaptığında verirsiniz diyorum kabul etmiyorlar. Şikayet filan hikaye boşa zaman kaybı, şimdiye kadar Hyundai'de şikayet edipte çözüme kavuşturdukları hiç olmadı.

8. Ali Gök 89

Ali Gök 89 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Ali Gök
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    arkadaşlar çok kızmayın hepsi aynı sol arka çamurluğuma sürttüler reno servisi bitmedi daha derken indim serviste baktım yapılmış 2 3 gündür öyle bekliyormuş hergün aradığım halde sigortadan para almayı beklerken aracı vermediler dedim la paranızı verirdim gerekirse ben onlardan alırdm ne beni arabasız bırakıosnz . 1 parça boya stop lambası değişimine 10 gün serviste yattı

9. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Ya eğer öyle bir amaçları var ise zaten ben karttan tek çekim yaptırayım onlara 30 gün süre var önümüzde slip atmayız kasko ödeme yapınca provizyonu iptal edrrler olur biter yani ama bunlar hiç bişey konusmuyo ki parça bekliyoz diyor parça olduğunu öğrendiğim halde hemde ben yalan konuşulduğu için çıldırıyorum

10. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Ticarette yalan olmaz hemşerim bu adamlar yalan konusarak iş yapıyor derdi paraysa kaskodan para gelene kadar aracı veremeyiz diye belirterek alacaklar aracı kabul edecez bizde mecbur onu bilerek hareket edecez parca yok diye yalan konusarak iş yapmayacaklar şimdi benim aracımın 60 bin bakımı var dı serviste geniş çaplı bakım düşünüyordum ama ata hundaya yaptırmaycam çıkınca akbak yada baska servise sanayiye gidecem

11. Ali Gök 89

Ali Gök 89 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Ali Gök
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bana görede olmamalı ama oluyor işte malesef.

sefakdmr bunu beğendi.
  12. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 MPI (2008-2014)

yok yok çalışmıyor...
    kampanya kapsamında olmasına rağmen Ata hyundai tarafıma 15 bin TL "0" faizli 2016 araç kampanyasını uygulamadı... Ben de Assana şikayet ettim ve Assan Ata nın telefonda verdiği cevabı tekrarladı...

Kısaca Assan o koskoca Kibar Holding Assan Ata Hyundain altında ezilmiş, küçülmüş, söz geçiremez, disipline edemez olmuş...

Demek ki Ata Hyundai o kadar çok araç satıyor o kadar çok yedek parça veriyor ki böyle bir kazanç kapısına Assan HAY HAY demek zorunda kalıyor...

Bayilik işi böyle... Eğer ki hedefler tutuyor ve karlılığı tutturanlar arasındaysan Merkez gayri resmi davranışlarına şikayetlere bakmaz kulak tıkar...

Duam şudur ki Ata Hyundai Tez zaman da iflas eder inşallah...

13. ihsan

ihsan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    456
    Ad Soyad:
    ihsan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Ata bende sorun yaşadım

Altınsoy denemek lazım gidenler memnun

sefakdmr bunu beğendi.
  14. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Ya beddua etme boşver geri döner boşver ama 15 bin tl 0 faiz uygulaması varken seni faize itmesi ve fazladan faiz ödettirmeye calısması da beddua edilmeyecek gibi değil halk düşmanlığı bürümüş gericilik başa sarmış ve yalanla dolu bir şirket haline gelmiş bu ata hundayi ben bu firmayla mecburiyetten tanıştım...
    Tek beklentim yalan söylenmemesi doğru söylenip abi sıra var araban 10 güne çıkar yada abicim kaskodan paran gelene kadar arban bizde kalacak yada hemen yaparız ödemesini yaparsın kaskodan gelince gelir paranı alırsın demesini isterdim .... dürüstlük ağır basıyor
    Kişilik ve verdiği izlenim yaptığı işten daha önemli benim için
    Kısacası o bina o harcanan para isim herşey boşa koskocaman ata yazacağın kos kocaman bir HİÇ yazsaydı daha makbule geçerdi ...

15. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Ozaman bakıma oraya bi uğrayım bakalım ne diyorlar

16. Duygu

Duygu Guest

Vallahi ben Antalya Manavgat Alanses ten aldım arabamı, hala ilgileniyorlar, tayinim çıktı ordan ama eğer tekrar bir araba alırsam Alansesten gidip alırım, o kadar ilgililerki, kasko mu bile yaparız dediler uzak dahi olsak...
    Ve Gaziantep Ayıntap da çok iyi ... Müşteri hizmetleri olsun, benim arabanın farını indirdiklerinde full hizmet ilgi ne biliyim yani ben bu sizin yazdıklarınızı okudukça hayretler içinde kalıyorum , birde birtek bu yerin adı geçiyor gerçekten çok garip...
    Bu durumu Hyundainin Türkiyedeki patronlarının bir şekilde duyması ve ilgilenmesi lazım...

17. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Bahsettiğimiz firma avrupanın en büyük bayisi ve satış olarak da her ay hedeflerinin üzerinde rakamları yakalayan bir firma ve assan a bile daha önce edilen şikayetlere bir çözüm gelmediği yorumları var sitede assanın atadan gelen cevabı bir aracı gibi müşterye okuduğunu yazmış bi arkadasımız bu sitede şimdi siz düşünün en çok şikayeti alıpda neden hiç bişey olmamasına kararı siz verin

Duygu bunu beğendi.
  18. rpurcek

rpurcek Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,930
    Ad Soyad:
    Rıza
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Önceden çiftlik kavsaginda Skoda Ata plaza olarak hizmet veriyordu. Honda Efe ve Skoda Efe de bunların. Sahibi Naci Efe diye bir iş adamı. Otomotiv sektöründe devleşmiş bir şirketin, müşteri odaklı çalışmaması değer kaybıdır. Ata hyundai mekanik ve showroom yüz ölçümü olarak, Dünya standartlarına sahip ve Türkiye'nin en büyük hyundai bayisi diye biliyorum. Danışman Ömer bey varken Defalarca hizmet aldım. Forumdan da çok giden olmuştu. O zamanlar Ata yeni açılmıştı ve neredeyse altın çağını yaşıyordu. Şimdi ise sürekli şikayet görüyorum. Forum yönetimi servislere memnuniyetsizlikleri bildiriyor mu bilmiyorum. Tek tek şikayet etmekle bir şeyleri duzeltecekleri yok bu servislerin.

Ankara da bu aralar yeni açılan Ş. Altınsoy çok talep görüyor. Eskiden Ford servisiydi. Daha şikayet eden olmadı. Gidenler memnun galiba.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sefakdmr bunu beğendi.
  19. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,896
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Çok büyük ve kalabalık bir yer bende eşimin arabanın ilk bakımını Atada yaptırdım bircok arkadaşım çalışıyor orada cok büyük ve kalabalık olunca aksilikte başlıyor

sefakdmr bunu beğendi.
  20. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    yetkili servislerin en buyuk sorunu işini doğru yapan saygı duyan tabiri caiz ise kalifiye eleman

ben şuan vw de 3. yeni servise geçiyorum , hyundaide aile dostumun servisi ben artık şikayetten oda yeni eleman aramaktan bıktı

nezaman gitsem diyorum şu arabaya sanki kendi arabanızmış gibi baksanız ölmezsiniz diye , i30 u servisten aldım7 gunu şuan gene serviste gözden kaçırdıkları birşey yüzünden 1 olsa eyvallah 1 değil 2 değil 3 değil ayıp gerçekten

sefakdmr bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş