LPG KABLO

Ata Hyundai Servisine Gitmeyin.

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda sefakdmr tarafından 6 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Arkadaşlar aracımın kaza sonucu kaskonun anlaşması üzerine ata hyundai servisine götürdüm bıraktığm gün exper gelip onay verdi başlayın dedi servis bana parça olmadığını beklemem gerektiğini bildirdi. Yemedim aynı gün yedek parçaya baskasını yolladım parça var hemen verelim 2200 tl dediler almadan cıktık neyse sıravarsa beyaz yalan söylüyor dedik 4 gün bekledik aradık parca geldi bugün kapıyı boyayıp yarın toplayıp ertesi gün verriz dediler aeadan 3 gün sonra aradım boya tutmadı pazartesi dediler inanmadım bakıyım şu araca baska iş mi geldi başına dedim gittim danışman yalan söylüyor yalanını yüzüne vurdum parca vardı ben seni bozmadım dedim sonra utanmaz adam boyadıl taktık olmadı felan demeye basladı arabaya bakacam dedim bni baska arkadasının yanına bıraktı kayboldu gittim ki aracımın yanına hiç bi işlem yapılmamış hala kapı bile takılmamış bırakın boyamayı menteşe bile takılmamış yalanı yalanla devam ettiren vatandaşa dedim ki koca serviste işi yalanla yapıp benden dua yerine beddua alıyorsanız kazandığınız paranın ne hayırı var neden yalan söylüyorsun yapamadık sıra vardı abi senin işine sıra gelmedi desene niye yalan söyleyip takla atıyorsun yok motor koruması verecez bilmem ne diyosun dedim çıt yok siz siz olun bu servise gitmeyin başdan sona kadar yalan konusuluyor bana kimse doğru bi cümle kurmuyor herkes birbirnin üstüne gönderyor kimse yüzümüze bakıpda abi sıra var demiyor yalan yalan yalan baska bişey yok 10 gündür bi parçayı boyayıp veremediler sakın gitmeyin pişman olursunuz.

2. rpurcek

rpurcek Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,930
    Ad Soyad:
    Rıza
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Tepkinizde sonuna kadar haklısınız. Bir önceki konuyu da okudum, büyük ayıp etmişler. Danışmana laf anlatarak boşa zaman kaybetmek yerine, direkt servis müdürü ile görüşüp, Danışmanınız yalan yanlış bilgi veriyor deseydiniz. Hyundai Assan' ın İstanbul'da ki genel müdürlüğünü arayıp durumu bildirin derim.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sefakdmr bunu beğendi.
  3. Fatihbeyyy

Fatihbeyyy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Fatih çetin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:

sefakdmr bunu beğendi.
  4. Fatihbeyyy

Fatihbeyyy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Fatih çetin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Kesinlikle katılıyorum size.ata hyundai saçma sapan bir servis.arabamdaki bir sıkıntı için gittim ve garantör arkadaş garanti kapsamında yapılacağını söyledi.randevu aldım ve gittiğimde bana müşteri hatası dediler ve ücret karşılığında yapılacağını söylediler.peki neden ilk geldiğimde garanti kapsamında olur dediklerini sorduğumda arkadaşımızın gözünden kaçmış dediler.üçün beşin peşinde değilim ama bu yapılan sahtekarlık zoruma gitti ve İstanbul'daki büyük distiribitörlüğü aradım durumun anlattım.aradan 2 saat geçmeden ata hyundai beni aradı ve sıkıntının garanti kapsamında yapılacağını söyledi.işlerine geldiği gibi davranıyor karaktersizler.bundan sonra kesinlikle ata hyundai giden giden bütün arkadaşlarımında gitmemesi için elimden geleni yapacağım.

sefakdmr bunu beğendi.
  5. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Kardeşim benim de inan ki derdim kaç günde yapıldığı yada başka bişey değil beni karşılarında aptal yerine koyup da yüzüme bakarak yalan söylüyor adam yaptık olmadı diyor araba nerede diyorum bakıyorum buluyorum kapı yok arabada menteşe bile boyanmamış bırak kapıyı boyayıp olmadı denmesini menteşeye bile boya değmemiş hala yalana başvuruyor beni yalanla idare ediyor aptal yerine koyuyor gerizekalının bi hafta içinde 7 8 yalanını yakaladım daha yüzüne vuruyorum artık yenisini söylüyor pazartesi her yeri kaldıracam ayağa sigorta şirketini dahi arayacam çocukk gibi oynuyor bizimle git gel eşşeği yaptı inan ki kaskonu ara araba göndersin sana diyor bide utanmadan arlanmadan bu formdaki ne kadar arkadas varsa bu konuyu okuduysa eğer samimiyetime inansın kahrolsun bu ata hunday

6. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Abi kimsenin ekmeği ile oynmak istemedim ama dün yaşananlar iyice çıldırttı beni bi yalanını yakalıyorum bidaha söylüyor yüzüne vuruyorum alışmış adam hiç gocunmuyor kendi konustuğu lafı sen dedim diyorum allah allah diyeni bulamadım diyor yani arsız yalancı olmuş bana deseki yapamadık kardaş sıra bekleyeceksin dese anlayacağım ama aptal yerine koyarak yalanla beni salak konumuna düşürmesi onurumu gerçekten incitti aynaya bakıyorum dünden beri acaba salak. Bi ifadem mi var benim bu bana böyle muamele yapıyor diyorum

rpurcek bunu beğendi.
  7. İsmail

İsmail Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    100
    Ad Soyad:
    İsmail Aydın
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Ata Hyundai üçkağıtçı ve dalaverecidir.Başka da bir halt olmaz onlardan.Telefonla aradım aracımın ön takımından takır tukur sesler geliyor,lastikler sanki fırlayacak dedim,gelin bi bakalım vs nedir söyleyelim.Gittim servise bakarız ama ne arızası olduğuna 120 TL ücret alırız dediler.Düşünün gerisini.

sefakdmr bunu beğendi.
  8. sefakdmr

sefakdmr Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    Sefa aldemir
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Abi doğru bi kelimeleri yok elemanı şirket adına yalanatör olmuş resmen

9. Hasen

Hasen Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Hasan Kara
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Mesele ekmekle oynama meselesi değil. Dolandırıcılığın önüne geçmek adına, devletimizi bu gibi insanlardan temizlenmesi, halkı aldatan firmaların kapısına kilit vurulması için farkındalık oluşturmak bilinçlendirmek için paylaşım yapmaktır. böyle servislerin ifşası gerek. Telefonlarınızda arama kayıtlarınızı kaydedin. Belki lazım olur. Bayram öncesi 30 bin bakımı için Ata hyundai den de fiyat almıştım iyiki gitmemişim. Akbak 3 saat sonra sorunsuz teslim etti. Olurya; böyle yalan ile iş yapan, basit bir bakımı bile eline yüzüne bulaştırır.

Bu Sayfayı Paylaş