LPG KABLO

As Gündüzler Hakındaki Eleştirilerim.

'Marmara Bölgesi' forumunda joanna tarafından 15 Ekim 2007 tarihinde açılan konu

1. joanna

joanna Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hyundai accent arabamla yolda kaldım yol yardımı arabamı çekti yetkili servis olarakta en yakın asgündüzlerdi yapıldı bir daha sorun olmas dediler 8 kere yolda kaldım en komik olanıda sigorta yüzünden 8 kez yolda kaldm sigorta takıp yolluyorlar tekrar yolda kalıyorum tekrar çekiyorlarsözde 1 yıl servis garantili ya oyüzden 1 yılı böyle tamamlama kararı aldık sanırım as gündüzlerle ile ama benim haberim yok bakalım ne olcak?

2. Misafir

Misafir Guest

Geçmiş olsun Joanna... Bu servis hangi şehirde? Bu arada aracının model yılı nedir?

3. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    bazı servisler vardır adamı arabadan bile soğuturlar ama bazılarıda vardırki tam tersine iyi çalışırlar dürüst olurlar işte....bi daha yolda kalma olursa acil yol yardımı aradığında başka bir servisin gönderilmesini talep et.zaten her aradığında aynı servisi göndermezler.

4. joanna

joanna Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkür ederim as gündüzler istanbul beylikdüzü, avcılar, bahçelievlerde çok şubeli ama ne işe yarar bu servis çözüm bulamadıktan sonra

5. joanna

joanna Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evime en yakın servis elbette benimde işime geldiği için as gündüzlere çektirdim çünkü güvenilir imajı veren birden fazla şubesi olan bi servisdi ama birden fazla olması bir işe yaramadı.

6. Misafir

Misafir Guest

Umuyoruz ki Hyundai Club Türkiye sitemizden servislerimiz de zaman içinde haberdar olacaklar, burada kendileri hakkında yazılanları görerek kendilerine biraz çekidüzen vereceklerdir. Tekrar geçmiş olsun.

7. fx_coupe

fx_coupe Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aalaal çok garip ben arabamı aldıgımdan beri 2005 ten bu yana hep asgündüzlere gittim (avcılar) hiç bi sorunum yok olmadı ve hep yardımcı oldular . sen hngi asgündüzlerden bahsediosun beylikdüzü mü?

8. joanna

joanna Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet beylikdüzü as gündüzler

9. fx_coupe

fx_coupe Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sen awcılardakine git orda cem ustayı bul yeter

10. darkblue

darkblue Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    beylikdüzü as gündüzler için böyle şikayetler duydum sağdan soldan.. pek iyi değil diye konuşuyorlar.. bilemem tabi hiç gitmedim oraya.. bunları duydukça da gitmeyi düşünmem açıkçası

11. hyundai|i30

hyundai|i30 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    joanna, google dan hyundai yetkili servisleri arastirirken karsima senin yazin cikti ve bu sayede foruma uye oldum faydali olacagini dusunuyorum, tesekkur ederim.
    Hyundai yetkili servisleri su yuzden arastiriyordum: i30 modeli aracimdan once era kullaniyordum ve dogal olarak bakimiydi vs. bikac kere servise goturdum aracimi. Her defasinda farkli bir yetkili servis denedim ki servisler hakkinda deneyimim olmasini istedim, sanirim iyi yapmisim. Cunku, sonuc olarak muhattab oldugum 5-6 servis arasindan en memnun kaldigim servisi buldum ve artik surekli kendilerine goturuyorum aracimi.
    Foruma yeni uye oldum, firma ismi vermek etiksel acidan ne kadar dogru bilmiyorum ama, madem kifirma ismi vererek konuyu acmissinizsiradan bir hyundai musterisi olarak bugune kadargittigim servisler arasindan en cok memnun kaldigim servis as gunduzler diyebilirim, avcilara da beylikduzune de aracimi goturdum. Sanirim beylikduzundeki asiri yogunluktan dolayi personel avcilardakiler kadar ilgilenemiyor.
    Sonuc olaraknice sikayette bulunabilecegim isim isim yetkiliservis olmasina ragmen, firmalari karalama gibi olabileceginden ve musterilerde on yargi olusturabileceginden dolayi -hangi firma olursa olsun-karalama kampanyasina donusebilecek bu tur basliklar acilmasini cok dogru bulmuyorum ve benim yapmaya calistigim gibi her musterininarastirirak on yargisiz bir sekilde,bizzat yerinde tecrube etmesi gerektigini dusunuyorum.Tekrar tesekkur ederim..

12. CANER ÇAKIR

CANER ÇAKIR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba , Asgündüzlerle ilgili başlığı görünce bende bu servisle ilgili sorunları dile getirmek istedim.
    çalıştığım firmanın 12 adet Hyundai Accent Era marka ve modelde araçlarımız var. Ve merkezimize en yakın servis olduğu için Asgündüzler ile çalışmaktayız. Ama İlk günden beri defalarca sorun yaşadım. 2 kere arabamızın motorunda tornavida unuttular !!!. Zaten servisin içi dar ve karanlık,sağlıklı çalışma ortamı yok. ve her an hata yapmaya müsait bir ortam var.
    Bir aracımıza motor revizyonu yaptılar ve 20 gün sürdü. 2 kere motor yaptılar bu süreçte. Parça siparişi veriyoruz gelmiyor,takipi yapılmıyor.
    Diğer bir aracımızda sağ ön koltuk ileri geri gitmiyordu ; komple iskelet değişecek dediler yüksek rakamlı maliyet çıktı .Kaynak Otomotive gittik sadece civata gevşemesiydi.ve 3 dakikad sorun giderildi.
    Diğer bir aracımızı bakım ve ön takım revizyon için götürdük araç 10 güne yakın kaldı. Teslim almaya gittiğimde anahtarı kasada verdiler , arabayı dışarıda E-5 kenarında toz toprak içinde buldum ve koltuğun üstünde muşamba duruyordu.Ağustos sıcağında muşamba nerdeyse erimişti güneşin altında. En azından bir su tutulabilirdi aracımıza...
    Daha saymakla bitiremeyeceğim bir çok sorun oldu.
    Hyundai merkezin şikayet hattına ulaşmak zaten mümkün değil.Bu tip gayri ciddi bir servis Hyundai nin itibarını son derece sarstığını düşünüyorum VE filo yenileme esnasında bu şartları değerlendirerek alım yapmayı düşünüyorum.
    Teşekkurler
    Caner Çakır

Bu Sayfayı Paylaş