10 Kasım LPG KABLO

Arkadaşlar H100 ü Olan Okusun Lütfen Dikkat

'H100 Forum - Club' forumunda eniscoskun37 tarafından 4 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

1. ceratodream

ceratodream Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ersin medineli ensar in mekkeli muhacirlere kucak actigi misafir etmek cok guzel bence ancak kontrolude elde tutmak lazim.
    Allah merhamet edene merhamet eder.
    Rabbim eslerimizi ve cocuklarimizi baska memleketlere
    Savas vs sebeblerle muhacir olarak siginmayi nasip etmesin.
    Allah bu millete savasa girmeyi nasip etmesin.cok cekmis bir milletin torunlariyiz biz.
    Belcikada bir nazi mezarligi gormustum hic unutma omrumde o kadar buyuk mezarlik gormedim.
    Alman erkek kalmamis o yuzden buradan millet fabrikakara calismaya gitmis.simdide yakiyorlar istemiyorlar almancilari.

Suriyeli gocmen ve siginmacilara donersek.
    On yil adli suc islememe gibi sure konmali vatandasliga gecebilmeleri icin turk vatandasi ile evlenseler dahi.ikinci kez suc isleyen direk sinirdisi edilmeli.suriyeye.bize faydali olacak insan kalabilir.calismalarina musade edilmeli.aksi taktirde dileniyor veya kacak calisiyorlar.kimide yunan veya bulgar sinirinda derede boguluyor.kurtulus savasimizda bize yardim eden rabbim suriyeli multecilere yardim etsin.ikinci filistin oldu durulmasi icin kimse caba gostermiyor.ukraynada ayni
    Herkez taraf tutuyor barisi tutan yok.
    Kurani kerimde ayet var bilirmisiniz.
    Sulh u saglayan allahin sevdigi kullaridir.

2. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Kimse kusura bakmasın Türkiye sığınma kampı değildir. Ülkenin o kadar sorunu varken birde suriyeliler başımıza bela oldu
    . Bundan maximum 10 sene sonra başınıza nasıl bela olduğunu göreceksiniz bu açılan kapıdan gelen suriyelilerin.. Şimdi bile eminönü vb heryerde adım başı yerlerde yatıyolar. Zabıtalar niye dokunmuyor ? Türk dilenci oldumu yerlerde süründürüyolardı ? ..
    Ayrıca ; Savaştan kaçmak VATAN HAİNLİĞİNDİR Açık ve net... Türkmenler niye kerkükten kaçmıyor , son damla kanına kadar neden savaşıyolar , Çünkü onlar TÜRK Savaşmak , Milliyetçillik kanında var. Savaştan kaçan VATAN HAİNİDİR..

3. azman

azman Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    135
    Ad Soyad:
    Ersin Deniz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    geçmiş olsun bazı hırsızların göz bebeği h100, sanırım bu hırsızlar h100 lerde bir açık bulmuşlar basitçe çalıp sahte plaka ve kamyon kasasına yükleyip sürüye sınırına yakın bölgelere götürüp orada sınıra yakın bölgedeki ikinci hırsızlara satıyorlar onlarda alıp hop suriyeye giriş yapıp orada satıyorlar, sanır kapısı zaten malum yol geçen han kapısı modunda

4. koray2907

koray2907 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,013
    Ad Soyad:
    Koray
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    çok geçmiş olsun allah kimsenin başına vermesin

5. ceratodream

ceratodream Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    oyle olsun ersin kardesim.
    Allah bizim milletimizi suriyelilerin durumuna dusmekten korusun.

6. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Biz o hale düşsek bile senelerce ekmeğini yediğimiz ülkemizi satıp gitmeyiz. Son damla kanımıza kadar savaşırız. Savaş TÜRK'ler için düğündür..

Din Arab'ın, hukuk sizin(Fransa), harp Türk'lüğündür.

Hüseyin Nihal ATSIZ

sleyman_20, 81081 ve ceratodream bunu beğendi.
  7. Murat

Murat Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,909
    Ad Soyad:
    Murat
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    Biz o hale dussek bir tekmede ben vurayim diyen cok olur. Yillarca kapimizi asindiran tum ulkeler yuzumuze bakmaz.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. Niğde51

Niğde51 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Furkan ŞAHİNÖCER
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    H100 (1993-201X)
    Öncelikle geçmiş olsun. Benim babam 2015 model h100 almıştı. 1 hafta sonra çalındı. Arabada alarm vardı, direksiyon kilidi vardı, gizli kontak vardı. Arabanın kaskosu var fakat daha borcunu ödeyemedik kasko sorun çıkarır mı?
    Yani babam artık çok korkuyor. Acıyorum adam pazarcı el emeği, göz nuru gibi aracına bakıyordu. Artık ne alıcağız bizde şaşırdık eğer böyle bir araç alacaksanız cipies taktırın böcek(dinleme cihazı taktırın) arabaya yeni sistem küçük güvenlik kamera sistemi taktırın. ve mümkünse tekerlerini sökün gıcıklığına tekerlerini zincire bağlayan artık saçmalamış olablirim fakat babamın iyice psikolejesi bzldu

9. abdullah3471

abdullah3471 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    389
    Ad Soyad:
    abdullah demir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Kardeşim geçmiş olsun yedek anahtari da sizdeyse her hangi bir şey olmaz paranızı kasko da belirtilen bedelden 1 ay zarfında alırsınız birde kasko firması köklü bir firmaysa daha rahat alırsın iz

10. karamazof

karamazof Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    271
    Ad Soyad:
    fikret
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Kurtulus savasinda bize yardim eden tek toplum hindular onlarda bugun pakistan sinirlarinda kalan kisimi birde 1. Dunya savasinda kazanlardan oldugu halde pastadan pay alamayan Rus lider Lenin Suriyeli halep ordusu canakkalede Serif Huseyin komutasindaki Filistin ordusu Suveys kanali cephesin bize en buyuk ihaneti yapmistir. Tabiki Sureyelu kadinlar cocuklar orada bosuna olmesin buraya alinmalari gerekli ama halkin icine karismayacak ulkendeki pamuk ipligine bagli duzeni bozmayacak senin ulkende sana zarar vermeyecek sekil tutulmalari lazim. Burada Ersine katiliyorum biz ayni duruma dussersek Allah gostermesin sinir kapanir yaklasan vurulur

Bu Sayfayı Paylaş