LPG KABLO

Aracım Stop Ediyor

'Arıza Tespit Bölümü' forumunda Derya Deniz tarafından 26 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Derya Deniz

Derya Deniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Derya Deniz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Beyler merhabalar,
    Siteye yeni üye oldum.
    Aracım 2011 Dizel Otomatik Era.
    Aracım stop ediyor durumu az çok otolardan anlayan bir arkadaşıma anlattım 2 tespitte bulundu.
    -Eralarda depo boya sorunu olabiliyor (belli bir yıldakilerde kronikmiş ama 2011 ler de bu vakaya dahil mi bilemiyorum dedi) olup olmadıgını nasıl anlarım? eger oyle ise nasıl çözerim.
    -Aldıgın yakıt kötüdür dedi ki buna emin olamam po ve shellden alıyorum.
    -Marşdan olabileceğini de söyledi de mars ilk seferde basıyor hiç tutukluk da yapmadı.

Aracımı 2 ay evvel muayeneye goturdum.Egzos muayene yapan cocuk devirli kullan dedi (aracım otomatik nasıl devirli kullanıcam ) bu egzos sorunuyla baglantılı bir sorun yasıyorum bence.

Ve son olarak klima gazı var ama eksik oldugunu dusunuyorum hesaplı sekilde istanbulda nerde doldurturum/kaça doldururlar.

Sorunlarımı önce foruma sorayım istedim neticede tamirciler kadın soforü görünce anlamadıgımız için faturayı kabartıyorlar.

2. Bartınlı

Bartınlı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad Soyad:
    Muhammet kırmızı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.4 (2011 -201X) RB
    Arkadaşlar merhaba 98yumurta kasa aracım lpg de bir sorun yok fakat benzinde ayağımı gazdan çekince stop ediyor lütfen yardımcı olurmusunuz

Bu Sayfayı Paylaş