LPG KABLO

Aracım Ne Kadar Eder??

'Getz Forum - Club' forumunda Guleryuz.23 tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. Guleryuz.23

Guleryuz.23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Furkan Güleryüz
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Hayırlı günler herkese iyi formlar dilerim. Aracımı çok sevmeme rağmen ailemiz genişlediği için satmak istiyorum. Sahibinde ve arabam.com da çok değişik fiyatlar var. Acaba benim aracımın piyasası ne yardımcı olabilirmisiniz. İlana yazmak istediğim metni aşağı bırakıyorum..

Aracım orjinal 79bin km de olup temiz bakımlı diri bir araçtır. Rengi 2M Füme dir. 67 bin km de Triger kayışı ve seti,V kayışı klima kayışı komple değiştirilmiştir. Buji,buji kablosu ve alarm beyni değiştirildi. Aküsü yeni değişti. Ön iki teker sıfır olup arka iki teker 10bin km yol yapmıştır. Pioneer usb teyip takılıp 4 hoparlör değiştirilmiştir.. İç aydınlatmaları beyaz led ampüllerle değiştirilmiştir. Lulumar 2M film taktırılmıştır. Diğer Getzlerden farklı olarak 4 cam otomatik,sis farı,koltuk indirip kaldırma,baldır desteği,kol dayama,arka koltuk sırt desteği ileri-geri hareket ettirme,elektirikli yan aynalar vs vs vardır. Yani Getz Dohc modelinin en full modelidir..
    1900 tl verilip 42lt’lik stepne yerine simit tank Atiker OBDII li sistem tüp 62bin km de taktırılmıştır. Takılan tüp obdıı sistemi olduğu için rampalarda boğulma kesinlikle yapmaz benzinden tek farkı ucuza daha uzun yol yapması.
    Aracımda sol ön çamurluk ağzı boyalı sol kapının menteşeye yakın kısmı verniklidir. Çamurlukdan dolayı 735 Tl lik hasar kaydı çıkmaktadır. Ekspertiz raporunu fotoğraflara bırakıyorum. Herkese hayırlı satışlar...

2. Guleryuz.23

Guleryuz.23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Furkan Güleryüz
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Bu arada aracım 2010 model. 1.4 Dohc modeli

3. Bilgimeraklısı

Bilgimeraklısı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Tarık VAROL
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Bende 2010 vogt 1.5 diZel var 95 binde 40 binden buyana 6 yıldır kullanıyorum komple boyalı 3 parca değişen var hasar kaydı 250 lira gözüküyo galerici 32 verdi şahısa 35 civarı gider diyorlar galiba sizinkiyle aynı paket yanlız abs siz bendeki diğer saydıklarınız var
    Tahminimce 40 in üzerinde eder aracınız heleki otomatikse rahatlıkla 45

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. James Howlett

James Howlett Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    79
    Ad Soyad:
    Cumhur ATİLA
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hocam bence sıfır araba almayacaksan değiştirmemeni öneririm yani asla ikinci el alma aracını biliyorsun bilmediğin araç sıkıntı verir, şuanda da sıfır arabada almanı önermem durum çok karışık 2 sene daha bekle derim.

Ama ille alacam diyorsan sana önerim ticari olarak doblo veya yeni rifter, binek olarakta mpv öneririm 500l c4 Picasso c-max olabilir.

Aksi segment ve modeller seni kesmez.

5. Guleryuz.23

Guleryuz.23 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Furkan Güleryüz
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)

Teşekkür ederim önerilerin içinde öncelikle şu aracın piyasasını bi öğrenelimde bakalım benimde aklımda c-max falan var

Bu Sayfayı Paylaş