10 Kasım LPG KABLO

Araç Içine Gelen Kaynamış Su Kokusu

'Tanışma' forumunda Mehmeteymen 48 tarafından 29 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. Mehmeteymen 48

Mehmeteymen 48 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Mehmet Cengiz
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Motor ustalarına götürdüm oto elektrik ustasından götürdüm hiç birşey yok dediler birde egzozcuya götüreyim ozaman bellide dediğiniz gibi motor dan çıkan egzoz dumanı egzoz ısınınca delikten sızıyor olabilir

2. Mehmeteymen 48

Mehmeteymen 48 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Mehmet Cengiz
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Evet sonunda kokunun nereden geldiğini buldum ama tamircilerin hiçbirinde iş yok yine kendim buldum deneme yanılma yöntemiyle bende tamirci olurum egzozu değiştirdiler olmadı külbilatör contasını değiştirdiler antifrizi değiştirdiler balataları temizlediler ama bir tanesinde arabayla gezip sorun teşhis etmedi kendim arabayı kullanırken bulamayacağım için eşime kullandırttım ve neredeyse arabayı didik didik ettim ve kokunun yokuş aşağı giderken ayrıca kırmızı ışıklarda geldiğinden emindim tamamen bu kısımda yoğunlaştım ve ne göreyim arka cam önü gren lambası yuvası kırılmış ve gövdeye temas etmiş önce kontraplak kısmını sonra da halıfleksi yakmaya başlamış şükür ki teşhisi koydum buldum tabi bu bana ekstradan 750 tl ye maal oldu ama olsun komple bakım yaptım arızayıda kendim buldum bide tebrik ediyorlar ustalar siz siz olun birşeylerin ters gittiğinden emin iseniz kesinlikle peşini bırakmayın onların dediği gibi yapıp boşver sür dediklerinde sürseydim Allah korusun arabam yanabilirdi teşekkürler.

<<bülent>> bunu beğendi.
  3. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,916
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Az daha araba yanıyormuş. Geçmiş olsun