10 Kasım LPG KABLO

Arabaya 2+1 logitech ses sistemi bağlamak

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda eray67 tarafından 16 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

1. brky.getz

brky.getz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    508
    Ad Soyad:
    B.AKKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Merhaba ben de sizin gibi düşünerek 4 sene önce denedim fakat bas hoparlörünü söktüm trafo çıkışında bir smps devre ve eksi 12 ve artı 12 volt polarize besleme var. Sadece + 12 volt var araçta çalışmıyor. 12 volt dc yi 220 ac ye ceviren inverter devre gerekli.

2. Buraktokatli

Buraktokatli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    590
    Ad Soyad:
    Burak Tokatlı
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC

Dedigim şekilde bizim arkadasın tofaş kartalina baglanti yaptik. Arabayi iş icin kullaniyodu bit pazarindan 5+1 ses sistemi aldik 3 sene once 15 liraya. Bagladik hâla dinliyo ama ses kalitesi berbat :)

Bizim aldigimiz ses sisteminin olayi tamamen farkli ozaman :D yanlis bilgilendirme olmasin dogrusunu yazdiginiz icin tesekkurler

3. eko26

eko26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    214
    Ad Soyad:
    Ekrem
    Yaşadığınız Şehir:
    11-BİLECİK
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Bağlanabilir kendim bizzat yaptım.
    LM2596 modülü iş görüyor. Öncelikle bassın içini açıp volt metre ile kaç volta beslendiğini bulmanız lazım. Benimki 9v ile besleniyordu.
    LM2596 ile çakmaklıktan elektrik alıp pasometreyi 9v ayarladım. Bassın içerisindeki trafoyu çıkaracaksınız. Çok zor birşey değil gayette tatmin edici ses alıyorum arabamda. Binen ses sistemini soruyor:)

brky.getz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş