LPG KABLO

Arabanın Dörtlü Sistemi Çalışmıyor

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda hfexpress tarafından 7 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. hfexpress

hfexpress Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    volkan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Coupe FX (1996-2008)
    Selamun aleykum güzel forumlar olsun
    evet gine sorun hep sorun
    Hyundai coupe 2003 maralı modeli aracımı ikinci el olarak aldım
    tabi eletrik sistemi tamamen sıkıntılı kablolar bir birine girmiş şeilde
    o buna bağlanmış bu ona bağlanmış gibi
    elektrikci ustasına götürdüm arabanın Dörtlü sistemi çalışmıyor dedim baktı etti
    Ve bana arabanın resimdeki gibi birşeyi gösterdi ama onda tabi böle değildi sökülmüşmüydü neydi sadece anakart gibi birşey gösterdi ve orada bir tane devre gibi birşey var onun olmadığını söledi yerlerinide gösterdi
    tabi sen arabanın drtlü sistemini nasıl kulanıyorsun diye sorarsanız tabiki uzaktan kumandaya basarak kapıları kitliyorum bu sayede dörtlü 2 kere yanıp sonuyor part etıgımdede sürekli kitleme dügmesine basıyorum yanıp sonuyor byle böyle sürüyorum ama sııcı 2 kere kapı kilit motoru değiştim :)

şimdi usta böyle dedi ben aslında o anakartı değişme istiyorum fakat onun aynısını ınternete buldumu bulmadımı bilmiyorum böyle birşey aradım buldum sizce bu doğrumudur değilmidir arabama uygunmu veya değilse nasıl bulurum

Aşağıda link koyuyorum ebaydan umarım yasaklı değildir lin koyma öle birşey varsa lutfen silin lini ama konuyu silmeyin o kadar yazdık :)

eğer eksik kelime varsa affola

https://www.ebay.co.uk/p/Hyundai-Co...ontrol-Module-ECU-Key-Locks-Kit-BCM/652772487

Bu Sayfayı Paylaş