10 Kasım LPG KABLO

Araba Kaput Çiziklere Ve Çürükleri Ne Yapabilirim ?

'Accent Admire Forum - Club LC' forumunda racingwheel tarafından 17 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. racingwheel

racingwheel Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Ad Soyad:
    Metehan Güner
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Arkadaşlar arabamın içini ve dışını güzelleştiricem.Aldığımda durumu kötüydü.

1-Ön kaputta ortada uzun bi çizik var.
    2-Sol arka cam ortasından inen boyada,çürük var sarı.
    3-Sol arka çamurluktata biraz çürük var.Acaba nasıl düzelttirebilirim bunları ?
    4- Sağ ön tampon duvara sürttürdüm boyası kalktı plastik tampon gözüküyor. Uzunluğu 9-10 cm genişliği 4-5cm.
    5-Sol ön tamponda da önceki sahibinden kalma bir boya izi var.Arabam tam beyaz.Ordaki boya biraz gri fark ediliyor düzeltilir mi ?Hatta profil resmimde gözüküyor.
    6-Sağ ve sol kapı döşemeleri kenarları kalkmış vaziyette.

Çizikleri çürükleri tamponu orjinalmiş gibi yaptırmak istiyorum.Çünkü cidden çirkin gözüküyor.
    Bunlar ortalama maliyeti ne kadar olur ve bunun için kaportacıyamı götürmem gerekiyor ?

2. CKK

CKK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad Soyad:
    The Red Guy
    Yaşadığınız Şehir:
    -Türkiyede Yaşamıyorum
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    bende çok kafaya takıyorum bizim araçta milenyum içinden dışına kadar çok pas çürük ve nokta var kaportacı olmalı en doğrusu tek seferde hepsinin uygun sanayi bulunup yaptırılması kapı döşemesi kalkması bizimkindede var o zamanla oluşan bir şey yaptırılırsa yaptırılır.

3. FatalRhymer

FatalRhymer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ad Soyad:
    Emin Kılınç
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Hem kaporta hem boya işini beraber yapan bir yere götürürseniz daha ucuza mal olabilir. Çoğu boyacı sadece boyuyor, kaporta işlemlerini (sök-tak) başka yere yaptırıyor haliyle daha fazla masraf oluyor.

Bu Sayfayı Paylaş