LPG KABLO

Ankara Yıldırım Servis Memnuniyetsizliği...

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda demohayat tarafından 1 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. ysuatsenyurt

ysuatsenyurt Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,972
    Ad Soyad:
    Yusuf Suat
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    PSA
    Hangi yağı kullaniyorsunuz, benim araçta yağ değişeli 5 bin km olmuş ama değiştirmeyi düşünüyorum.

2. Sadettin

Sadettin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,300
    Ad Soyad:
    Sadettin E.
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Fiat
    Castrol Magnatec 10/40w koydum bu kez.

3. ysuatsenyurt

ysuatsenyurt Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,972
    Ad Soyad:
    Yusuf Suat
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    PSA
    Bende magnatec ya da mobil 10 40 düşünüyorum

4. Hyundai_era40

Hyundai_era40 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Saygı DEĞER
    Yaşadığınız Şehir:
    40-KIRŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Arkadaşlar Kırşehirde ikamet ediyorum. 2008 model dizel Hyundai eram var. Arabayı yeni aldım sayılır. Benim sıkıntım motor bölümünde sol tarafında bulunan kayıştan sesler geliyor. Burada baktırdım kayışı söktüler. Yine hafif bi sürtme sesi gibi hırıltı sesi gelmeye devam ediyor. Kimi usta bu ses Zincir Sesi dedi kimi usta usta bu zincir sesi değil alt keçeden olabilir dedi tam emin olamadı parça olmadığından buna şimdilik bişey yapamam dedi. Buradakiler yapamıyor. Ankara ya servise gideceğim hangi servise gideyim bu işten hangi servis daha iyi anlar. Bana bir fikir verirseniz sevinirim.

5. Larano

Larano Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Ad Soyad:
    Omer Efe
    Yaşadığınız Şehir:
    18-ÇANKIRI
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Inernetten iki kez online servis randevu aldım, 75 bin bakımı için, birine dönüş yapılmayınca yeniden yaptım aynı gün ve aynı zamana fakat ikisine de cevap alamadığımdan bende yıldırımları tercih etmedim. cevaplasalardı yıldırımları tercih edecektim. Madem cevaplanmayacak ne diye online rezervasyon sistemi koyarlar anlamış değilim.

6. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    internetten randevu biraz sıkıntılı. ben randevu formu doldurdum. 2 gün sonra kendim servise gittim işimi hallettim bir kaç gün sonra aradılar, randevu talebi bırakmışsınız, yardımcı olalım ne zaman müsaitsiniz diye sordular, dedim günaydın. Kartal Ortaklar otomotiv.

7. ndipi

ndipi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,712
    Ad Soyad:
    Nihat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Hundai firmasının en büyük silahı bana göre servis hizmeti o silahı iyi kullanmaya devam eder ise çok iş yapar. Bu konu hakkında ise kesinlikle eskisi gibi değil. Eskiden ustalar müşteriyi lan lun ağzı ile konuşur hava atardı ama artık sanal alem var işini düzgün yapmayan firmalar sosyal medya ve forum siteri üzerinden deşifre edildiği zaman kısa zamanda kapıya kilidi vururlar ve evlerinde otururlar. İşini adam gibi yapmayan esnaf batsın bence gereksiz adalar çünkü ben sekiz senedir aynı servise gidiyorum aracım farklı ama servis bulmak zor. Buldum servis bunca zaman beni üzmedi. Eğer ki en ufak yanlışı olur ise gözlerinin yaşına bakmam.

8. Larano

Larano Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Ad Soyad:
    Omer Efe
    Yaşadığınız Şehir:
    18-ÇANKIRI
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Yurtdisinda calistigimdan ocak ayinda izine gelecegim tekrar o zaman ata yi deneyecegim bakalim onlar la gorusecegim. Musteri kazanmak.icin firmalarin caba gostermesi gerek bence.

9. onrgly88

onrgly88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    170
    Ad Soyad:
    Onr gly
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Genel olarak AKBAK hyundai'yi tercih ediyorum, ancak yarın bakım için servis bakıyordum zamanım çok az Eryaman'dan akbak çok uzak diye Yıldırım'a gidecektim fakat: yorumları okuyunca yıldırım'dan direk soğudum, hiç gitmedim kapısından bile girmedim ancak direk olarak soğudum hiç gelemem. Ya kan çıkar! ya da vaktim ölür. Zaten bu tür üslup ve kurnazlıklar sebebi ile sanayii'den kaçıyor servise gidiyoruz. Her günü sanayii'de araba parçaları ile geçiren insanlar değiliz. Gidip de müşteri parası ile ekmek kazanan birilerinin terbiyesizleşmesine gelemem. Ben nasıl iş hayatımda işimi düzgün yapıyorsam, onlar da yapmak zorunda. İyi sabretmişsiniz, gerçekten bu değerli bilgiler için de teşekkür ederim, yine akbak'tan şaşmamam gerektiğini anladım.

Bu Sayfayı Paylaş