LPG KABLO

Anadol Toplamak

'Diğer Markalar' forumunda ismailke tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. ismailke

ismailke Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    41
    Ad Soyad:
    İSMAİL SAĞBİLİ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Babamda 1987 model e190 var kirmizi. Araba çok güzel ancak geçen gün arka sinyali kırdı 200 TL anca alabildi. Parça sıkıntısı yok ama bana göre pahalı. Yoksa 1975 model olanlara hastayım ama şuan için yapamam.
    Usta konusunda sıkıntı yaşamam diye tahmin ediyorum. Motor ustam var, eski arabalarda iyidir. Yürüyen aksamda da heralde parçalarını bulurum diye tahmin ediyorum.
    Kaporta boya kısmını farklı düşüncelerim var :D Belki kendim boyarım. İç döşemeyide kendim dikebilirim diye düşünüyorum.

Tilki bunu beğendi.
  2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

200tlnin altına herhangi bir arabanın stopunu almak zaten çok zor. örneğin getzin stopu bile 200 tl, 30 yaşında bir alman arabasının stop fiyatı 200tl ise bu ucuz demektir.

bazı şeyleri tabi ki kendiniz yapabilirsiniz ama araba toplanırken öyle şeyler var ki, türkiyede o işi yapan birkaç kişi olur, o adama da normal ücretin 3 katını vermek gerekir.

ismailke ve Tilki bunu beğendi.
  3. Tilki

Tilki Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    11,516
    Ad Soyad:
    TALHA BİLGİ
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    190 E , arka sinyal dahil olur stop farına ve full stop farı çıkma sağlam 125 TL ile almanı 150 TL arası, muadil sıfır 175-200 TL ki, eski model araç için bence iyi fiyat...

YasinD. ve ismailke bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş