LPG KABLO

Akbak Hyundai Ankara Faturami Eksik Kesti

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda guneyy06 tarafından 13 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Merhabalar
    Ankara HYUNDAI AKBAK Bayisinden ELENTRA 2018 model 0 km araç aldık. Kapora verdigimizde bize yapilan sözleşmeden vermediler ilk arabamiz olduğu için farkına varamadik. Daha sonra arabayı almaya gittigimizde boya testi istedik baya bir sıkıntı çıkardılar daha sonra yapamaya karar verdiler daha sonra araba hazirlandi ve alcagimiz zaman bize faturayi verdiler fatura 1700 TL eksik kesilmişti. Bizde bu duruma itiraz ettik bayi lakayik bir tavirla bizle dalga gecti. BELKI DÜZELTİRİZ şeklinde. Aradan 2 hafta gecti bayiye çağırdılar bizim orjinal faturamizi aldılar ve elle mavi kalem ile düzelterek bize geri verdiler. Ek bir fatura olarakda gene elle kesilmis Plaka Ruhsat giderleri olarak olarak fatura kesildi. Biz orjinal faturamizi istiyoruz. Bu konuyu burdan paylaşmak istedim belki sesimizi birileri duyar. Teşekkürler. Saygilarimla.

<<bülent>> bunu beğendi.
  2. cenker_baba

cenker_baba Guest

size verdikleri sonradan kalem ile düzeltilen fatura üzerine düzelttikleri kısıma yeni kaşe vurup TARAFIMIZDAN DÜZELTİLMİŞTİR yazıyorsa faturanız normal faturadır yazmıyorsa ve sizin içiniz rahat değilse hakkınızı arayın tabiki.

3. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Anlaştığınız fiyata mtv ve plaka giderleri dahilse sanırım 1000lira kadar eksik kesilmesi doğal, birde üstüne kredi çekildiyse dosya masrafı da eklenmişse 1700liraya ulaşabilir. Hakkınız yendiğini düşünüyorsanız, arayıp maliye şikayet edin, gereken inceleme anında yapılır.

4. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Abi merhaba bize her sey dahil dendi 1700 tl eksik kestiler kredi kullanmadik. 2 hafta sonra cagirdilar bizi orjinal faturamizin üstüne mavi tükenmez kalemle 500 tl artirdilar. Daha sonra bize elle kesilmis 1050 tl fatura verdiler üstüne plaka ruhsat yazmışlar ve hediye denen park sensörünunde faturasını verdiler. Resmen kandırdılar bizi.

5. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Merhaba abi
    Kaşe var ama tarafimizca düzeltilmiş yazisi yok abi. Şikayet de bulunduk. Benim amacim herkez bilsin ayni hataya düşmesin abi. Biz bilmeden yaptik onlar dikkat etsin.

6. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Plaka ve MTV 1000lira rahat tutar ve bu faturaya yansıtılmıyor, aslında arada çok bir fark yok, sanırım bayi ile aranızda bir iletişim kopukluğu olmus gibi.

7. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Evet abi iletisim kopuklugu degil de iyi niyetimizi suistimal ettiler diyelim. Guvenimizi boşa çıkardılar bu da bize bir ders oldu. Şimdi heryere yazıyorum herkez bilsin onların nasil davrandigini ne şekilde işlem yaptigini bizim gibi hataya düşmesin ler.

8. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Abi fotoğraf ekleyemiyorum. Bizde plaka MTV yazmıyor bizde Plaka ve Ruhsat islemleri yaziyor diger elle kestikleri faturada. MTV yi ben ödedim abi 2. Yariyi.

Bu Sayfayı Paylaş