LPG KABLO

Akaryakıt Kampanyaları

'İndirim Fırsatları' forumunda roi34 tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. roi34

roi34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  2. Misafir

Misafir Guest

Güzel bir konu, güncel kalması için sabitliyeceğim...

3. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    4gün önce shell den 50TL lik hediyeakaryakıt aldım..

Düzenleyen : 41 YSF 87

4. Misafir

Misafir Guest

Opet her benzin aldığında kredi kartının puanı haricinde ayrıca"opet puan" yüklüyor, daha sonra bu puanlarla yakıt alabiliyorsun, benim 32TL birikmiş.

5. sedatdeniz

sedatdeniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Petrol Ofisinde positive card ile 100 tl lik akaryakıt alırsanız 30 kontör yada 7.5 dakika kazanıyorsunuz. Positive card içinde bekleme falan yok. İçeri girip anında veriyorlar kartı.

6. roi34

roi34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler arkadasım ayrıca tek sefermi yoksa sürekli alımlardamı geçerli acaba

7. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    iyide üstadım, hem shellden hemde opetten kartlarım var. her seferinde kartı işletiyorum ama gel gelelim şifre vs şeylere yada kartla yapacağım işlere ya kullanıcı adı uymuyor ya şifre yanlış diyor bir sürü sıkıntı çıkıyor. inat ettim hem shele hemde opete mail attım aradılar kişisel bilgilerimi girdiler vs işlemler yaptılar tamam dediler. sayfaya sadece 1 kere girdim olmuştu akabinde tekrar bir yakıt alımı yaptım yine istasyonda kartı cihazdan geçirtip puan yüklettim ve bir süre sonra tekrar denedim yine aynı sorunları yaşadım... bu sadece bendemi oldu bilmiyorum ama sonrasında da hiç uğraşmadım.

8. Misafir

Misafir Guest

OPET kart için şifre gerekmiyor'ki onların ayrı bir pos makinesi var, kartı geçirip puanı yüklüyorlar,ben Yapı Kredi'nin kartına bağlattım Opet kartı'nıönce KK'dan ücret çekiliyor daha sonra aynı kartı Opet'in POS cihazından geçirip puan yüklüyorlar, şimdiye kadar bir problem çıkmadı, hemkredi kartına yükleniyor hemde Opet kartına

9. varan

varan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    opetin şu an arçelik hediye kampanyası var 2009 eylül e kadar geçerli sitesinden bakabilirsiniz...

10. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bu konuda muhtemelen benim önyargılı oluşumdan kaynaklandı muhtemelen. bu skıntıyı ben shelde yaşadım. ( ilk yazımda da bunu belirtmedim tabikii ) dolayısıyla opette de aynı tantana olur düşüncesiyle hiç ugraşmadım... yaptığınız uygulamayı deniycem. tşkr ler

11. sedatdeniz

sedatdeniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Tek seferde aldığınız da geçerli , ayrıca şöyle bir özelliğide var positive cardın. Eğer benzini nakit değil de kredi kartı ile alıyorsanız. Positive carda kredi kartınızı tanımlıyorlar. Benzin aldığınızda arabadan inmeden kartı okutup geri veriyorlar böylece kartınızdan çekilmiş oluyor.

Düzenleyen : sedatdeniz

12. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    uygulama güzel. yalnız bana uymayan şöyle bir tarafı var. ben kredi kartı kullanmıyorum. yazılımcı olduğum için bir kredi kartıyla neler yapıldığını çok iyi bilirim bu yüzden ne bende nede çevremdki insanlarda kart yoktur. nakit işler bizde https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

13. roi34

roi34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    coşkun bey başlık uygun deilse isterseniz deiştirebilirsiniz ?

14. sedatdeniz

sedatdeniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende daha 6 ay öncesine kadar hsbc bank genel müdürlük te çalışıyordum. Emin olun kredi kartıyla önlem aldığınız takdirde pek de birşey yapılmıyor.

15. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bir gece sabaha kadar uğraştım ismi lazım değil güzide bir ilimizde yaşayan ve bir devlet dairesinden emekli bir vatandaşın kartının numarasını tutturdum. kart numarasından kişisel bilgilerine ulaştım. kişisel bilgilerinden kartın arkasındaki son 3 rakamı buldum ve elimde sadece şifre kalmıştı. onada uğraşmış olsaydım onuda bulurdum ve adam avucumun içindeydi. nette dolaşıtken ıp bırakmamamın çok fazla yolları var allahtan korkamyan bir insan olsa o kartla adamın ocagına incir ağacı dikerdi. o yüzden sevgili dostum insan hayatının bir güvencesi yok kaldıki kredi katında güvenlik sağlamlık olsun... ondan sonrada dahada kart kullanmadım...

16. sedatdeniz

sedatdeniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Zaten dediğim güvenlik önlemini aldığın anda öyle bir işlem yapmaya imkanın yok. Ben sana kartımın bütün numaralarını vereyim . İstediğin yerde dene kullanamazsın , kaldı ki kredi kartının arkasındaki 3 haneli numaraya ulaştığını söylemişsin. Yani cvc2 kodu. Bu kodu bankadaki personel dahi ekranlarından göremez. Yani kart kullanıcısı bu kodu bir yere yazmadıysa kişisel biligilerinden ulaşman mümkün değil.

17. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    işte sorunda kişisel bilgilerde çözülüyor.... özelliklede doğum tarihi ve t.c kimlik numrası. bu bulunduğunda da tamamen savunmasız bir halde ortadasın...

18. valerina

valerina Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    ben öyle puan muan kontör filan anlamam fiziksel birşeyler görmeme gerek. o yüzden bardak koleksiyonum oldu. elle tutulması lazım lazım hediyenin ..

19. BEYZADE

BEYZADE Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    senin kadar koleksiyon sahibi olmazsamda bir kaç kez bende almıştım. https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley32.gif

20. sirhamit

sirhamit Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende de shell smartcart var.
    Kartı alalı 1 sene olmuştu.
    Toplanan 30 ytl ile yakıt almak istedim.
    Kartın kapalı gözüküyor dediler.
    Hemde kartı aldığım yer dedi.
    Bir sene sürekli puan yükletmeme rağmen.
    sonra müşteri hizmetlerini aradım .
    Kartın aktif değil dediler.Şu gün aktif olur dediler.
    Birkaç gün sonra aktif oldu ve puanını kullandım.
    Benim başımdan da böyle bi olay geçti.
    Anlayacağınız almaya gelince çok kolay vermeye gelince
    çok zorluk çıkarıyorlar.

Bu Sayfayı Paylaş