LPG KABLO

Accent Yeni Teyp

'Teyp-Cd-Mp3-Usb Çalar' forumunda Mekatronik tarafından 30 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Mekatronik

Mekatronik Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Özhan Tunalı
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Accent 2005 model arabamın teybi orijinaldi. Eski olduğundan yeni bir teyp taktırdım. Teybin Usb üzerinden ses çıkışı gayet güzel iken radyo kısmında bir sorun olduğunu farkettim. Araç durur halde iken radyo çekim kuvveti güzel ve ses iyi ancak hareket ettiği zaman radyoda ses kısılmaları yükselmeleri oluyor. Kırmızıda duruyorum bir sıkıntı yok. Taktırdığım yere gittiğimde bunun yeni teyplerde olduğunu ve bir şey yapamayacağını söyledi. Bu problemi düzeltebilir miyim yapabileceğim bir şey var mı acaba çok sinir bozucu ve kalitesiz bir ses çıkışı oluyor.

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

teybiniz ortalamanın altı bir kaliteye sahipse olabilir. teybin içinde filtre olması lazım, ucuz teyplerde olmuyor. bulabilirseniz frekans gürültüsü filtresi alıp teybin güç girişine takabilirsiniz. sorunu çözeceğinin garantisi yoktur. aynı şekilde "ferrit core" alıp takabilirsiniz. ferrit core bir çok elektronik alette kablo üzerinde yer alan şişkinliktir. laptop güç kablosunda da olur.

Coolwhisper ve <<bülent>> bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş