LPG KABLO

Accent Era

'Motor & Yakıt & Emisyon Sistemleri Sorunları Ve Çö' forumunda Balıklıgöl tarafından 13 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Balıklıgöl

Balıklıgöl Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    İsmail kaya
    Yaşadığınız Şehir:
    63-ŞANLI URFA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Arkadaşlar Aracım accent era 1.5 dizel bizim evin önü meyilli biraz arkası yukarı gelecek şekilde akşam park ettim geri viteste kalmış araç tabi bu sabah bindim arabaya aracı boşa atayım dedim çalıştırmak için vites anaryadan çıkmadı neyse el frenini bırakayım dedim maksat tekerler oynasın biraz bide düzlükte çalıştırayım diye bıraktım elfrenini bastım debriyaja araç kıpırdamıyor yerinden indim lastiklerin önüne baktım bişeyde yok önlerinde şöför kapısını açtım bi ayağımla devriyaja bi ayağımlada arabayı oynatıp ittirmeye çalıştım banamısın demedi bende olduğu yerde devriyaja basıp çalıştırdım araç çalışırken viteside boşa çektim o ara sonra araç ufaktan ufaktan oynamaya başladı sonra tam düzeldi viteste araçta bikereden düzeldi dersin belki hiç öyle bişey olmadı benim fikrim ya fren merkezi yada debriyaj baskıyı geri çekmiyor yada 1 ay kadar önce ön diskleri bide balataları orjinalleriyle değiştim ustaya dedim fren tutunca sola çekiyor sağ kaliperi dağıttı yağladı falan taktı hiç bi değişiklik olmadı şimdide bunu yaptı işte

Bu Sayfayı Paylaş