LPG KABLO

Accent Era Lpg

'LPG Sistemleri' forumunda alperen445 tarafından 4 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. alperen445

alperen445 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    45
    Ad Soyad:
    alperen öztürk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    arkadaşlar aracı 2 ay önce aldım 1.4 select yalnız aracım çok yakıyor gibi geliyor 30 tl gaz ile 10 lt sehir içi ve şehir dışı 85 km gidiyor hız yapan biri degilim lpg filtresi yeni takıldi kalibrasyon yapıldı ama lpg ayarı yaparken ilgilenmedi pek hatta hiç ne sorun olabılır sizce bu arada lpg ve benzinde kalkışlarda tekleme mevcut daha cok lpgde

2. ZeyboY36

ZeyboY36 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Barış ZEYBEY
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Alperen bey merhaba. Size tavsiyem aracın ateşleme sistemini komple değiştirmeniz. Buji kablolarını mümkünse orjinal alın. Bujilerini Champion marka alın. Hava filtresini süngerli olanlardan alın. Birde can alıcı nokta aracın oksijen sensörünü değiştirin. Bu 4 işlemi yaptırdıktan sonra aracı gaz ayarı yaptırmaya götürün. Tembih edin aracın gaz basıncını yani bar ayarını 1.15 yapsınlar. Ondan sonra göreceksiniz aracınız size teşekkür edecektir. Ve yakıtı test ederseniz koklayacaktır..

3. alperen445

alperen445 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    45
    Ad Soyad:
    alperen öztürk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    oncelikle tesekkür ederim yorumun için hava filtresini degiştirdim orjınaliyle bujıler ngk aldım ayarda yaptırdım amma velakin yakıt uzun yolda 20 23 kuruşa indi bu seferde gazımı kıstı ne yaptı araba gitmiyor geç toparlıyor kendını lpgciye cok yakıyo dediğimde artık ne yaptı bilmiyorum

Bu Sayfayı Paylaş