LPG KABLO

Accent Era 2012 Android Multimedya Cihaz (ayrıntılı Konu).

'Görüntü & Multimedia Sistemleri' forumunda MSI tarafından 6 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. ardaozdemir

ardaozdemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,583
    Ad Soyad:
    Arda ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Bizimkinde öyle bizim orjinal teypde öyle idi bi sıkıntı olmadı bu zamana kadar olmaz sanırım. Direksiyon kumandasına sinyal tam gelmiyor falan dediler bana araya parça takılması gerekiyor ama gerek yok dediler sizede mi öyle dediler?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. erka44

erka44 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    erkan katrancı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    yapamadı başka biryer yüzde doksan yaparız 150 tl diyor
    başka bi sorunla karşılaştım bu akşam sanırım sigorta attı anahtar kumanda çalışmıyor digital saat çalışmıyor bagaj göstergesi yanıyor me yapmalıyım

3. erka44

erka44 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    erkan katrancı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    sigortayı buldum değiştirdim içerdeki sigortadanmış 32nolu sigorta 10amperlik kırmızı

4. erka44

erka44 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    50
    Ad Soyad:
    erkan katrancı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    araştırmama göre dreksion kumandası teyp te canbus soketine takılmakta yanlışım varsa uyarın 2 tel geliyor kumandadan bunları canbus soketine deniyecem yalnız canbus soketi 3 kablo değiştirerek denesem kısa dervre olma ihtimali varmı

5. realowner

realowner Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Yener EVEZ
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Selam aranıza yeni katıldım bende avgo1500 sipariş verdim kurulumu kolay mı kendimiz yapabilir miyiz acaba şu odb olayını anlamadım hangi kabloya baglicaz

6. musty_co

musty_co Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    mustafa çoban
    Arkadaşlar merhaba. bende kendi aracıma android 7" dokunmatik cihaz aldım. çin den aldım .geri görüş kamerası falan derken benim toplam maliyetim 450 lira oldu. Cihazın montajını kendim yaptım. Forumdan yararlandım .bazı yerlerde farklı yerlere baktım. naçizane faydam dokundun diye bi kaç şeyde ben yazayım ki elinden iş gelen arkadaşlar kendileri yapabilsin. fotolarda verilen soket görüntüleri öncelikle teybin soketi. yani arabada ki ters gelebilir size. erkek kısmı yani.öncelikle denemek için soketlere pim takarak denedim. çalştı. sonra era lara uygun hazır soket var. nette gördüğüm kadarıyla sadece bir yerde denk geldi ve oradan da aldım. 25 tl+12,5 kargo . malzemeye verdiğim değilde kargo zoruma gitti.

Kısaca şöyle diyeyim direksyon kumandası çalıştırma konusunda sıkıntı yaşanıyor. çünkü heryerde aynı soket uçları gösteriliyor. bir yerde denk geldim ve o şekilde bağladım takk çalıştı....

1. resimdeki eksinin yanında anten için koyulmuş kablo var. onu çıkarıp 18 nolu yere taktım. 5.nolu yerdeki ni söküp 6. nolu yere taktım.

6 nolu girişin tam karşısına eksi uç vermemizde lazım. yoksa çalışmıyor. eksiden bir kablo çıkarıp oraya verdim hiç sıkıntı yaşamadım.

iso soketleri vardı kestim onları.

Aklınıza takılan başka sorular varsa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım...

7. ardaozdemir

ardaozdemir Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,583
    Ad Soyad:
    Arda ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hocam direksiyon kumandası bağlantısını biraz ayrıntılı anlatabilirmisiniz? Bizim teyp bağlandı sıkıntı yok direksiyon kumandası hariç herşey çalışıyor, direksiyon kumandasının kablo bağlantılarını nasıl yapmam gerekir?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. guven019

guven019 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Ad Soyad:
    Mehmet GÜVEN
    Yaşadığınız Şehir:
    19-ÇORUM
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    bunun gibi çıta nerden bulabilirim ve nasıl yapabilirim konsol tarafı çok ince

Bu Sayfayı Paylaş