LPG KABLO

Accent Admire Spoiler

'Aracın Dış Modifiyesi' forumunda erkancakan82 tarafından 9 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Arkadaşlar merhaba.. 2 Ay önce 2005 model bir admire aldım aracımdan çok memnunum.. üzerinde ufak tefek modifiye yapmayı düşünüyorum.. Spoiler konusunda fikirlerinizi almak istedim... Çevremde spoiler takılmış admire hiç yok internettede doğru düzgün fikir edinecek fotoğraf bulamadım.. düşündüğümde 3.Stopu kapatacak gibime geliyor sizce nasıl durur?? Yakışırmı? Aracım Çağla yeşili... fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

2. aretias

aretias Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    <div style="-: initial; -repeat: initial; -attachment: initial; -webkit--clip: initial; -webkit--origin: initial; : rgb(255, 255, 255); margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0); font-weight: normal; font-size: 12px; -: initial initial; ">piyasada çok var, meselahttp://www.eliftuning.com/index.php?p=show&amp;pid=595&amp;k_id=358&amp;kn=Accent+(2003-2006)burda var ama aksesuarcılarda daha ucuza bulursun, 3. stobu kapatır doğru ama spolierin üzerindeki led lamba 3.stop görevi görüyo zaten.

3. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Aslında çok hoş duruyor benim aradığımda bu tarz bişey fakat 3.stopu kapatması hoş olurmu olmazmı karar veremedim....

4. 3.stop yine azda olsa gözküyor ama..

5. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    doğru.. tam kapatmıyor... ayrıca aretias arkadaşın dediği gibi spoilerin üzerindeki ledli lambada aynı görevi görüyor.. hoş duracak galiba.. :)

6. aretias

aretias Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Benim arabamda yok maddi nedenlerden dolayıhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gifama gerçekten yakışıyo admireye, hem park sensörü olmayanlar içinde güzel, arkaya yanaşırken mesafeyi ayarlayabiliyosunuz spoilere göre, bende yok o yüzden kapıyı açıp yanaşıyorum kamyonet gibi:):)

7. ama arakdşlar hala ben şunun cvbını alamadım spoiler kelepçelimi yoksa bagajı deliyorlarmı bir bunu öğrenemedim bagajı deliyorlarsa hayyat taktırmam...

8. aretias

aretias Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Doğan benim bildiğim çift taraflı bantla yapıştırılıyo, zaten spoiler için bagajı delmekte mantıklı değil, deliklerden paslanmaya başlar Allah korusun.

9. peki abi spoilerde ki ışıkğın aksamı nasıl gisitor ozman illa bir delik olamsı lazım?https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley11.gif

10. aretias

aretias Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    deliğe gerek yok aga, spoilerin bi ayağından çıkıyo zaten kablo hemen içeri kıvırıp plaka lambasının kablosunun gittiği yerden 3.stop lambasına bağlıyosun o kadar, bazı yerlerde elektrik bandı kullanarak tutturabilirsin kabloyu.

11. anlaşıldı saolasın zaten oto sanayisindede baakcam sizede haber veriirm nasıl olduğunuhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

12. SoLLaR

SoLLaR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    Berkay Özden
    Yaşadığınız Şehir:
    22-EDİRNE
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    bekliyoruz.....

13. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    evet benim bundan onceki aracim hatcback modeldi.. onda park sorun olmuyordu.. simdi park ederken sıkıntı yaşıyorum henuz alısamadım daha hıcbırsey gozukmuyor.. Spoiler taktırırsam o sorunumda ortadan kalkacak... :) :)

14. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    ayrıca ben otomotıv sektorunde calısıyorum... hyundaı accent serısının (Acccent mılenyum, Admire, Era ) orjınal far ve stopları calıstıgım fırmada yapılıyor... ılerıde kafama gore modıflı far ve stop yaptırıp takmayıda dusunuyorum.. :) :) bu konudada fıkırlerınıze acıgım...

15. U.F.U.K

U.F.U.K Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    127
    Ad Soyad:
    ufuk gunaydin
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    selam erkancakan82 bey calıstıgınız fırma modıfıyelı merceklı yada angel far yapabılıyormu orjınal olarak yanı sonradan ekleme degıl fabrıkasyon tarzda bu arada aracım yenı kasa getz
    Düzenleyen : U.F.U.K

16. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    erkan kardeşim aramıza hoşgeldin,

spoyler fikri fena değil ama ben pek yakıştıramıyorum admire kasalara spoyleri. 3.stop lambasının ampulünü sökersin olmazsa spoylerinki yanar o da senin zevkine kalmış.

modifiyeli far ve stop işi sitede ilgi çekecektir, şahsen benim çekti, legion arkadaşımız da bu ara ledli stopla ilgileniyor.

benim aklımda admire farları için bi-xenon mercek+ far karartma+ led veya angel var ama şu an fikir aşamasındayım.

17. SoLLaR

SoLLaR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    Berkay Özden
    Yaşadığınız Şehir:
    22-EDİRNE
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Spoiler accent admiralarda arka logo iptali hyundai accent yazı iptalleri bide araç mesela gri arka stoplarda kırmızı oldumu çok tatlı duruyor...Spoiler işini bende niyetlendim eğer bagaj üstüne bagaj delinmediği sürece monte ediliyorsa bu işi yapıcam....Kısmetse
    Düzenleyen : SoLLaR

18. erkancakan82 hoşgeldiniz acaba çalıştığınız yerde seffaf stop olayıda yapılıyormu???(ledli değil sade seffaf???)

19. i_zec

i_zec Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar bende de var spolier .millenium kasa ... bendekıni adamlar delıp takmıslar.şimdilik bı sıkıntısı yok.kabloyuda bagaj kapagının yanından ıcerı almıslar.3. stop a baglı.ama sağlam duruyo.çift taraflı bantla pek sağlam olmaz gibi bence.sokak ta kı cocuklar bı asılsa ellerın de kalır mazallah :) yada gunesten felan bırakabılır.

Bu Sayfayı Paylaş