LPG KABLO

60.000 bakımı için 690 TL

'Marmara Bölgesi' forumunda yumurcak tarafından 6 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Nerdeki Yer Hocm Bu ? Beysandaki Mi ?

2. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    kardes ora istanbul calınır mı cırpılır mı boyanır mı bilemem siz bilirsiniz ama ankaranın ciğerini okudum

ne servisteki triger dısarda aynı ne balata satan adam satarken servistekinin aynı sadece kutusundaki ismi farklı ben koreden getirtiyorum servis fabrikadan alıyor ambalajları farklı en basit ah takılmadan cıkan parça çöpe atılmadan resmini ceksem görseydiniz. bir benzin filtresi serviste 22+kdv dısarda 10 tl farkı gözle görülüyor hyundai arması bile 10tl likte gözükmeyecek kadar basit yapılmış yani bildiğiniz çin malı tabiri caizse

canpolat ustama gelince yazdığın listeye balata da eklersen herkesle aynı fiyata gelir levent ustamın yazdığı listeden sonra 450tl fiyat verip sonra balata hariç 539 fatura hosuma gitmedi.

yumurcak bence 250ye yapandan uzak dur
    madem öyle istanbulun bütün taksicileri o kapıda kuyruk olustururdu diye düşünüyorum ben

sadece kendi fikir ve yorumum bu sekilde

3. yumurcak

yumurcak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    zaten adamlar bu işi senelerdir aynı yerde yapıyolar yaptıkları işten şüphem yok parça konusunda biraz tereddüt ettim ama gerçekten 220 lira işçilik vereceğime burda 50-60 lira işçilikle yapıldığında zaten servislerin verdiği fiyatta hemen hemen aynı fiyata geliyo... arabamın garantisi bu sene bittiği için artık rahat davranabiliyorum ayrıca bu 250 lira benim için özel fiyat :) her gelene 250 değil zaten.... oda farkımız :D

4. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:

sen 200 tlye parca alıp 50 tl işçilik veriyorsan amenna sana fiyat öyleyse ona da amenna

sunu söyleyim sadece ve sadece triger değişimine burda en kötü bir usta 80tl işçilik alıyor bırak filtreleri yağ mağı

senin ustaya helal olsun ne deyim

5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,280
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Araç servislerindeki parçalar ile aynı marka ve aynı model dışarıda satılan parçalar arasında kalite farkı vardır. Servisten almadığınız hiç bir parça aynı kalitede değildir. Yedek parça üreticilerinin piyasayı besleme modeli bu. Bosch gibi dünya devi bir firma bile bugün bunu yapıyor.

6. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    aynı şeyleri örneğiyle arkadaşa anlattım inşallah tanıdık dediği usta gerçekten tanıdıktır.

7. S.P.K

S.P.K Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    parça kutularının üzerinde hyundai yazdığına aldanma sakın herhangi bir köşesinde de MOBİS yazar buda yansanayi demek oluyor..

8. SoysaL06

SoysaL06 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    236
    Ad Soyad:
    Mustafa SOYSAL
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    konunun başından beri aynı şeyi anlatıyorum servis danışmanı olmanızabense sıradan kullanıcı olmak üzereaynı şeyleri konuşuyoruz umarım yumurcak bilinçli karar verir faydamız olur

canpolat bey eraların beyaz ve gri olanların hiç farketmez start hariç model ve fiyatları ile pm den bilgilendirme yaparsanız bi yorum yapabilirim :)

9. yumurcak

yumurcak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    servis tarafından söylenen sözler konusunda şüphem yok çünkü lise arkadaşımın hemen bitişiğinde egzos fabrikası var o girdi araya ve fiyat bu yüzden uygun... gerekli ilgiliyi ve parça konusunda da yamuk olmayacağını bu yüzden biliyorum...

10. yumurcak

yumurcak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bu arada destekleriniz için de çok saolun :) sayenizde sağda solda ne nedir öğreniyoruz...

Bu Sayfayı Paylaş