LPG KABLO

35-40 Bin Tl Arası Araba Önerisi

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda master006 tarafından 22 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. cenker_baba

cenker_baba Guest

anlayamadım

2. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
    plusta ekstradan dijital klima-esp-yokuş destek var.hız sabitlici yok.

3. cenker_baba

cenker_baba Guest

4. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
  5. master006

master006 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,916
    Ad Soyad:
    M
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    PSA
    Zaten 55 civarına kredi çekerek ulaşabiliyorum. Daha fazlası bana ağır gelir. Açıkçası dizel araçları az yaktığı için düşünüyordum. Şimdi motorin ile benzin arasında pek fark kalmadığı için tekrar LPG'liye yöneldim. Alacağım hiç bir arabanın kendi aracımın yakıtını tutturamayacağını bildiğim için en az yakacak model olarak gözüme Civic'i ve Elantra'yı kestirdim. Civic'i daha çok istememin sebebi ise arkada bağımsız süspansiyon olması.

6. ekspertisego

ekspertisego Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Arda Arpınar
    Yaşadığınız Şehir:
    5-AMASYA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    sıfır araba fiyatları çok yüksek olması, ulaşılabilir fiyatlardaki sıfır arabaların donanım olarak tatmin etmemesi gibi etkenlerin araba alımında kararlarımızı büyük oranda değiştirmekte, dolayısıyla da sıfır araba yerine ikinci el araba almak daha mantıklı olmaktadır.
    ikinci el araba alırken bütçemize göre araba bakmaya başlar ve elimizdeki naktin miktarına göre araba bakarken kendimizi bir üst rakama çıkmış olarak bulabiliriz. işte bu manada 15 bin tl'ye araba bakarken 20 bin tl'ye bakarken buluruz kendimizi...
    derken bu rakam 40 bin tl'ye araba bakmaya kadar gelmiştir. her arabaya bakmayı ve saatlerce araştırma yapmayı bir kenara bırakalım ve bu konuda uzmanlar ne diyor hangi araba ne fiyatlara alınır? elinizdeki bütçeye göre hangi araba sizin için en uygunu olabilir? bu araştırmaları yapmış uzman bir video kanalını size tavsiye edeceğim. uzun zamandır takip ettiğim ve önceleri sadece kendi markalarını öne çıkarmak düşüncesinde olduğunu düşündüğüm ama sonrasında gerçekten otomobil konuşan, otomobilin tabiri caizse ıncığını cıncığını bilenlerin buluştuğu bir kanal olduğuna kanaat getirdim.
    40 bin tl'ye otomobil alrısam hangisini almalıyım? 40 bin tl'ye otombil öneriniz nedir derseniz tam size göre bir video:

onurforces bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş