LPG KABLO

2016 Tucson Apple Carplay Güncellemesi

'Tucson Forum - Club' forumunda eseker tarafından 19 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. eseker

eseker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Herkese merhaba 2016 tucson 1.6 gdi ov Elite model aracıma carplay kurulumu yapamıyorum, internette araştırmadığım yer okumadığım yabancı forum kalmadı. YouTube videolarda güncelleme yapmak için myhyundai.com sitesine kayıt olup şasi no ile kayıt yaparak güncellemenin indirilebildiği görünüyor fakat myhyundai sitesinde dosya indirme sayfası kapatılmış sitenin 2016 yılı halini web.archive den inceledim evet o zamanlar gerçekten varmış ama dosyaya erişilemiyor şuan. Bu güncellemeyi indirebilmek için yabancı bir şasi no bulup üye oldum fakat yinede güncelleme yok. Daha önce bu dosyayı indirmiş arkadaşlar var ise ve hala dosyalar biryerlerde duruyorsa bir dosya paylaşım sisteminde veya google drive alanında paylaşıma açması mümkün mü? Veya bir yöntem bilen var ise paylaşabilir mi?

2. sixpackss

sixpackss Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ahmet Zeki
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    bu olayı bende arastırıyorum aracın arayüzüne girdigimde (windows ce) dosyaların icinde carplay dosyası var ama aracın ekranında böyle bi bölüm yok internetteki yabancı sitelerdede gördügüm kadarıyla myhyundai deki güncelleme kaldırılıp baska bi sitede paralıya 150 dolar civari bi ücrete cevrilmis yani alanlarda paralı oldugu icin atacagını düşünmüyorum öteki yandan güncelleme yapılsa bile mubtemelen avrupa ülkesi olmayacagı icin navigasyon bozulacak ve dil ingilizce olur

3. eseker

eseker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    Evet 150 dolara güncellemeyi veriyorlar ama sd kartlı multimediada oluyor. Direk usa Hyundai sitesinden destekle yazıştım. Sıkıntılı bir durum

4. ALPERGUN

ALPERGUN Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Abdulkadir ALPERGÜN
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
  5. mgt

mgt Yeni Üye