LPG KABLO

2012 Ix20 Prime Benzin Lpg Otomatik Vites

'İX20 Forum - Club' forumunda suattürk tarafından 26 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. suattürk

suattürk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    suat türk
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    İX20 (2011-201X)
    araç 22.000 km de.çok temiz.49.500 istediler. 47500 e anlaştık.bu aracı bilmiyorum.ama araç full donanım.tavsiye edermisiniz?alınırmı? ilk arabam olacak sayılır.yardımcı olursanız sevinirim
    kafam çok karışık.çevremdeki herkes bişey söylüyor.Arabalarla ilgili çok haşır neşir olmadığım için mecburen çevreme sorup soruşturuyorum.o yüzden kafam bayağı karıştı.Ama bi taraftanda araba çok hoşuma gitti.
    sizce pahalımı?.yani kısaca düşüncelerinizi alabilirmiyim.

2. bekobey

bekobey Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    770
    Ad Soyad:
    Bekir DOĞAN
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.4 (2011 -201X) RB
    Merhaba, içine sinmiş ise ve parasını hak ettiğini düşünüyor isen al, ben 1 ay boyunca araç baktım param kısıtlıydı, çevredeki akıl verenler maalesef para vermiyorlardı. Sonuç olarak 2011 yılında 2006 model 1.5 crdi Getz 96.500 km bir araç aldım, hala zevkle kullanıyorum 161.000 km oldu. Şu an senin yerinde olsam ailem için alırım. Ama benim kafama 2006 sonatalar girdi, dolanıp duruyorlar. Sebep maddi vede zevk ama ailem istemiyor. Yeni birşey olsun istiyorlar malum aile genişleyecek. Hayırlısı olsun sen çevreye fazla takılma.

3. suattürk

suattürk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    suat türk
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    İX20 (2011-201X)
    eyvallah kardeşim.doğru diyosun.ama fiyat ta az buz değil.ama araç ta hoşuma gitti açıkcası.daha önce duymamıştım.arabalardan pek anlamadığım için pek araştırmadanda almak istemiyorum açıkcası. hayırlısı bakalım.bilmiyorum.sen bu araç hakkında bişeyler biliyorsan düşüncelerini almak isterim.

Bu Sayfayı Paylaş