LPG KABLO

2009 1.2 Team I20 Aux'lu Teybi Usb'ye Çevirmek.

'i20 Forum - Club (PB/PBT) (2008–2014)' forumunda onrgly88 tarafından 26 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. onrgly88

onrgly88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    170
    Ad Soyad:
    Onr gly
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle belirteyim bizim araçların teypleri üst model olan teypler ile aynı olduğu için meğer usb de destekliyormuş. Ben zamanında bunu değiştirdim. Youtube da yayınlamıştım. Kâr amacı gütmediğim için nasıl yapıldığını çekmedim sadece değiştikten sonra ki halini deneyimlerimi paylaştım. Buyrun link buraya da bırakayım. İzlemek isterseniz

sipartacus, erhancakmakk ve Samuera bunu beğendi.
  2. Samuera

Samuera Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,281
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Elinize sağlık çok güzel ve kullanışlı olmuş. Benim aklıma takılan bu kadar basit bir parça ve işlemle yapılabiliyorsa arabaya neden fabrika çıkışı usb koymazlar acep?

erhancakmakk bunu beğendi.
  3. onrgly88

onrgly88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    170
    Ad Soyad:
    Onr gly
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Kapitalizm :) Mesela geçenlerde hurdalığa gittim güneşlik bakmak için tesadüf arka kapı için hoparlör var mı dedim. accent blue'nun hoparlörü var dediler 2 tane aldım temiz duruyordu 50 tl mi ne verdim(daha önce serviste sormuştum i20 için 340 tl demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam tanesine vazgeçmiştim) sonra bi oto elektrikçiye götürdüm bir de ne göreyim tesisat çekilmiş hazırda var soketi oturttur vidalat. Sağolsunlar perçinli vida attılar orjinal fabrika çıkışı oldu. Çok da muazzam oldu. Arkada oturanlar sesini aç önde oturanlar sesini kıs diye darlıyordu araç sürerken çok ucuza çok güzel bir çözüm oldu. Nedendir iki hoparlörü üretirken takmamışlar ancak tesiatı çekili üretmişler.

Samuera, Asel Kaan Efe ve erhancakmakk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş