LPG KABLO

2008 Santa Fe Kumanda Ile Cam Kapatma

'Santa Fe Forum - Club' forumunda Lyon69 tarafından 4 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Lyon69

Lyon69 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    Orhan secer
    Yaşadığınız Şehir:
    -Türkiyede Yaşamıyorum
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    merhaba arkadaslar 2008 santa fe Executive alarak araniza katildim.arabamdan cok memnunum ama gecen arabadan indikten sonra camlar acik kalmisti kapatma dugmesine uzun basarak hem arabayi kilitlemek hemde camlari ve sunroofu kapatmak istedim.ama ne yaptimsa beceremedim.benmi yapmasini bilmiyorum yoksa arabada boyle bir ozellik yokmu??
    Şahsen 2003 peugeot 307 arabamda bile bu ozellik varken hyundai da yoksa cok sasiririm..

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

bende opel astrada bu özelliği kullanıyordum, ama piyasadaki markaların %90ında bu özellik yok. sizin araçta da olmayabilir. toyotaların bildiğim kadarıyla hiçbir modelinde yok. opelin bazı modellerinde yok. sanırım bu özelliği volkswagen yaygınlaştırdı, onun bile bazı modellerinde yok. hatta pejo RCZde bile bu özellik yok. yani Santa Fede bu özelliğin olmaması büyük bir eksiklik değil.

buradan yanıt alamazsanız kullanma kılavuzuna bakın. özellik varsa orada mutlaka yazar.

Blue-Tuscani bunu beğendi.
  3. Lyon69

Lyon69 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    Orhan secer
    Yaşadığınız Şehir:
    -Türkiyede Yaşamıyorum
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    Kullanma klavuzunda bulamadim herhangi birsey.dediginiz gibi cok buyuk bir eksiklik degil ama bazen ozellikle sunroof acik kaliyor var yagmur felan yagsa araba baticak.onun icin ekstra dikkat lazim arabadan inerken.dedigim gibi 2003 peugeot 307 im var bitanede onda bile var bu ozellik.bunda olmamasi beni sasirtti bir hayli..

Bu Sayfayı Paylaş