LPG KABLO

2006 Tucson Akü

'Teknik ve Faydalı Bilgiler' forumunda zulkufer tarafından 6 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. zulkufer

zulkufer Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    zulkuf er
    Yaşadığınız Şehir:
    25-ERZURUM
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    İyi günler, 2006 tucson için kaç amper akü kullanmak gerekiyor, ayrıca hangi marka-model motor yağı öneriyorsunuz, birde forumda eski kasa tucsonların paylaşımının yapıldığı link var mı, aranıza yeni katıldığım için bilgim yok, teşekkürler

2. erhancakmakk

erhancakmakk Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3,263
    Ad Soyad:
    Erhan ÇAKMAK
    Yaşadığınız Şehir:
    67-ZONGULDAK
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hoşgeldiniz, hayırlı bayramlar. Öncelikle forum konuları arasında "TANIŞMA" kısmında kendinizi tanıtacak bir konu açabilirsiniz. Aracınızı tanıtmak-paylaşım yapmak için "OTOMOBİLİNİZİ TANITIN" kısmında aracınız ile ilgili konu açabilirsiniz.

Tucson konuları için paylaşım yapabileceğiniz konu linki aşağıdaki gibidir.
    https://www.hyundaiclubtr.com/kategori/tucson-forum-club.9/

Akü olarak üzerinde kaç amper varsa yine aynı değerlerde olan bir akü tercih edebilirsiniz veya yerine sığacak şekilde yüksek amper akü kullanabilirsiniz.
    Motor yağı önerisi için çeşitli firmaların web sayfalarında aracınıza önerdiği yağ vizkozitesini ve modelini görebilirsiniz. Ben kendi aracımda MOTUL 5w30 kullanıyorum. Forumda VALVOLINE kullananlarda var , üstelik VALVOLINE distribütörü foruma özel indirimlerde yapıyor , linkini aşağıya bırakıyorum.
    https://www.hyundaiclubtr.com/konu/valvoline-distribuetoerue-forum-ueyelerine-indirim-yapacak.45058/

3. zulkufer

zulkufer Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    zulkuf er
    Yaşadığınız Şehir:
    25-ERZURUM
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Teşekkür ederim cevabınız için

Bu Sayfayı Paylaş