LPG KABLO

2003 Santa Fe Direksiyon Hortumu Patladı

'Süspansiyon & Direksiyon & Mekanik Sistemler Sorun' forumunda serkan69x tarafından 25 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. serkan69x

serkan69x Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    533
    Ad Soyad:
    serkan kıskacıoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    iyi günler arkadaşlar akşam arabayla alışverişe çıktım geldiğim motoru çalıştırdığımda motordan sürtünme sesi geldi ve direksiyonu hareket ettirdiğimde vank vunk sesler geldi dedim eyvah gitti dedim direksiyon kutusu
    zatem bir eksilme vardı hidrolik sıvısını tamamlıyordum, ama buraya kadarmış maslakta garanti tornayı nette araştırdım yorumlar tavsiye neticesinde gittik zor bela orda tayfun usta saolsın ilgilendi. virajlarda direksiyonu çevirmek zorlaştı bi hayli korktum. trafiği tehlikeye atmaktan korktum neyse
    geldim söktüler kutuyı ve bağlantıları pompadan kutuya giden hortum patlamış neyse yeni hortum imal ettiler yenisi uçuk rakamlar zaten yok direksiyon kutusu serviste servet değerinde sabah 8 de gittim öğlen 2 de çıktım toplam 700 tl ye patladı bana yani direksiyon kutusu komple revizyon ve bağlantılar yenilendi usta garanti verdi. inşallah bir sıkıntı çıkmaz aracın alttan gelen sesleri ön takımdan zannediyordum ön takım sağlam bütün sıkıntı direksiyon kutusumuş eğer bçyle bir sıkkntınız var sa garanti torna maslak tavsiye ederim saygılar

MSC bunu beğendi.
  2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,271
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Fiyat bana oldukca yuksek geldi. Araciniz suv oldugu icin iscilik tabii fazla olabilir.

Mobilden gonderildi.

emrex bunu beğendi.
  3. emrex

emrex Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,371
    Ad Soyad:
    emre olgun
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Grandeur (1986-201X)
    Bence de 700 tl rakam cok yuksek

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. serkan69x

serkan69x Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    533
    Ad Soyad:
    serkan kıskacıoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    benim gözlerim açıldı fiyatı görünce ama hortum patlamıştı yeni hortum yaptılar sökmekte çok zorlandılar 7 saat sürdü tamir sıfırdan daha kalite oldu dediler bundan sonra hiçbirşey olmaz dediler yerde maslak garanti torna ustamın tavsiyesiyle gittim 250 300 tl genel fiyatı o binek araçlar için bu araç 4 çeker dediler fiyat o yüzden yüksek dediler serviste sadece direksiyon kutısu 3,500 tl

Bu Sayfayı Paylaş