LPG KABLO

2000 Model 1.5 Gls Klimalı Yumurta Kasa

'Otomobilinizi Tanıtın' forumunda Serkancelep tarafından 21 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. Serkancelep

Serkancelep Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    serkan celep
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Merhaba arkadaşlar. Siteyi 5-6 senedir ziyaretçi olarak kullanıyorum, severek ve memnuniyetle de takip ediyorum. Benim 5 senedir sahibi olduğum aracımı artık satacağım. Kıymetini bilen bir dost satın alsın istiyorum. Arabam gerçekten sorunsuz ve şahane. Gözün kapalı git istediğin yere. ( Eşime miras vesilesiyle araba geldi , emektar da boşa çıktı, yoksa satma niyetim hiç yoktu. ) Sahibinden.com daki ilan numarası 706xxxxxxxx. İlgilenen varsa telefondan bana ulaşsın, tek isteğim kıymet bilen birisinin sahip olması. İçim sızlasa da, alan Allah razı olsun desin diye 20.500 TL son fiyata vereceğim. Tüm detayları telefonda dilediğiniz zaman arayıp sorabilirsiniz. 0532 4xxxxxx ismim Serkan.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2019
  2. Serkancelep

Serkancelep Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    serkan celep
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Motor kaputu ve bagak keyfe keder boya istiyor ( vernik atması var ). Tavana da 3 sene önce boya koruması yaptırmıştım, incir agacının altına park etmekten tavan da boya ister vaziyete geldi. İstanbul Taşdelen'de ustam 700 tl' ye boyasını halledeceğini söylemişti ama araç fazlası durumuna düştüğüm için ilgilenemedim. Aracımı bu haliyle alan arkadaşa aynı fiyata yardımcı olurum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2019
  3. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,271
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    satış için üyelik kabul etmiyoruz maalesef. ziyaretçi olarak satın lütfen.

Bu Sayfayı Paylaş