LPG KABLO

2. El İ20 İçin Güvenilir Ekspertiz önerisi

'Marmara Bölgesi' forumunda YusufOktay tarafından 15 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. YusufOktay

YusufOktay Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    yusuf oktay tezcan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Merhabalar Arkadaşlar, uzatmadan konuya gireyim:) eşim hamile ve uzun süredir İ20 hayali kuruyordu. Bende kıdem tazminatımı çekip kendisine bir doğum hediyesi almaya karar verdim.
    2. El İ20 elite paket 1.4 benzinli otomatik + sunrooflu pakette karar kıldım.

Ancak arabalardan anlamadığım için arabayı alırken hangi Ekspertize götürmem gerek bilemedim. Bide alın teri malum araçta problem varsa ve tespit edemezsek paraya mı yanayım hamile eşimin üzülmesine mi.

Bu sebeple istanbulda güvenilir bir Ekspertiz hatta varsa usta ismi tavsiye etmeniz mümkün müdür?

Bide bu arabanın 2. El piyasası ortalama nedir.

Alakanıza çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

2. mehmetemin34

mehmetemin34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    mehmet emin yeşil
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Öncelikle Şimdiden yeni aracınız hayırlı olsun. Hyundai i2o gayet güzel bir tercih olmuş. bununla alakalı olarak aracın kaporta boya aksamı araç değer kayıplarında ciddi rol oynar. Eğer var ise satıcının size söylediği boya değişeni not alın. sonra sanayi sitesinde bulunan bir oto ekspertiz tercih edin. sanayide bulunan oto ekspertiz firmaları yalnış yapmaya veya hata yapmaya müsait değillerdir.etraflarında bol miktarda usta ve tamirci olduğu için. sonra ekspertiz den aldığınız rapor ile satıcının söylediklerini karşılaştırın. sonrasında satıcının dürüstmü yalancımı olduğunu tespit edin. dürüst değilse o araçtan bence uzak durun. en başta adam yalancı. sonrasına ekspertizi cepten arayıp istişare yapın. bunun için de istanbulda dolapdere san sit adresinde bulunan www.yesilotoekspertiz.com.tr ekspertizde aracınıza baktırabilirsiniz. ben daha önce araç baktırdım. saygılar.

Bu Sayfayı Paylaş