10 Kasım LPG KABLO

2. El Araç Bakımı Hakkında Yardım !

'Getz Forum - Club' forumunda Buggy tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. Buggy

Buggy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Cem ketin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    Arkadaşlar 2010 model 1.5 dizel vgt 135 bin km araç satın aldım. Satın aldığım kişi araci 105 binde aldığını, 3 senedir hicbir problem yaşamadığını sadece aracın (129binde) yağ filtresi hava filtresi ve (5w30) yağını değiştirdiğini aracın lastikler dahil hicbirseyini değiştirmediğini soyledi. Antifiriz de koymamis. Şu anda aracı kullanırken bana yansıyan bi sıkıntı yok. Ancak sizce ne yapmam gerekiyor. Benim aklıma gelen yağ filtresi yakıt filtresi hava filtresi polen filtresini değiştirmek. Bunlar masraflı şeylermidir Ayrıca fren hidroligi direksiyon hidroliği şanzıman yağı triger zinciri gibi şeyleri değiştirmem gerekir mı? Yada başkaca baktırmam gereken bisey var mı dır. Ben sadece forumdan okduklarimdan dolayı bu fikirlere kapıldım. Bu konularda bilgisizim. Tecrübe ve tavsiyelerinizden faydalanmak isterim.

2. Buggy

Buggy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Cem ketin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
  3. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Aracınız hayırlı olsun. Aracınızın bakımı ile ilgili konuları arama bölümünü kullanarak detaylı bulabilirsiniz. Yeni bir araba almışsınız, bence iyi bir ustaya götürün ve gerekli kontrolleri yaptırın. Bakım maliyeti fazla değildir.

Bu Sayfayı Paylaş